Cyclocross Merksplas w Eurosport Playerze

Merksplas będzie kolejnym przystankiem w cyklu Telenet Superprestige. Sobotni wyścig kolarstwa przełajowego w Belgii obejrzeć będzie można na platformie Eurosport Player. U pań ponownie lista startowa nie uwzględnia Yary Kastelijn, możliwe jednak, że podobnie jak w Leuven ostatecznie była mistrzyni […]

Merksplas będzie kolejnym przystankiem w cyklu Telenet Superprestige. Sobotni wyścig kolarstwa przełajowego w Belgii obejrzeć będzie można na platformie Eurosport Player.

U pań ponownie lista startowa nie uwzględnia Yary Kastelijn, możliwe jednak, że podobnie jak w Leuven ostatecznie była mistrzyni Europy stanie na starcie. Z pewnością zabraknie jednak Katy Blanki Vas – Węgierka będzie natomiast największą gwiazdą zawodów w Gościęcinie, których termin koliduje z wyścigiem w Merksplas. Tam jednak stawi się reszta światowej elity – na czele z Ceylin del Carmen Alvarado i jej koleżankami z reprezentacji Holandii, liderką kadry gospodarzy, Sanne Cant oraz Włoszkami Evą Lechner i Alice Marią Arzuffi.

Wśród panów czołówka na liście startowej pozostaje bez zmian – Eli Iserbyt, Toon Aerts i wracający na podia po chwilowym kryzysie formy Laurens Sweeck będą tymi, których zza pleców w klasyfikacji generalnej cyklu Telenet Superprestige atakować będą Holendrzy Lars van der Haar i Corné van Kessel oraz kolejny Belg, Michael Vanthourenhout.

NIEDZIELA – 22 LISTOPADA 2020

13:45 Telenet Superprestige — Cyclocross Merksplas, Merksplas, Belgia WYŚCIG KOBIET


15:00 Telenet Superprestige — Cyclocross Merksplas, Merksplas, Belgia WYŚCIG MĘŻCZYZN

About Wojciech Nowakowski