Derby Rzeszowa w TVP 3

Przed nami 10 seria gier na szczeblu 2 ligi polskiej. W spotkaniu kończącym tą serię gier dojdzie do derbowego pojedynku. Kto zostanie, królem Rzeszowa?  W niedzielę 22 września na przeciw siebie staną ekipy Stali Rzeszów i Resovii Rzeszów. Początek spotkania […]

Przed nami 10 seria gier na szczeblu 2 ligi polskiej. W spotkaniu kończącym tą serię gier dojdzie do derbowego pojedynku. Kto zostanie, królem Rzeszowa? 

W niedzielę 22 września na przeciw siebie staną ekipy Stali Rzeszów i Resovii Rzeszów. Początek spotkania o godzinie 13:05, transmisja w TVP 3.

W pojedynku derbowym niezwykle ciężko wskazać faworyta, tak jest i tym razem. Jedni jak i drudzy fenomenalnie rozpoczęli sezon. Dość powiedzieć, że w pewnym momencie obie ekipy znajdowały się na pozycjach dających bezpośredni awans na szczebel Fortuna 1 Ligi. Ostatnie derby Rzeszowa miały miejsce, wtedy kiedy obie drużyny występowały na szczeblu III ligi. Aktualnie gospodarze, czyli zespół Stali Rzeszów ma na swoim koncie 19 punktów, na ten rezultat złożyło się 6 zwycięstw, 2 porażki i jeden remis, co dobitnie pokazuję jak bezkompromisowym zespołem są popularni ,,stalowcy”.

Goście, równie fenomenalnie rozpoczęli sezon jak gospodarze, bowiem zgromadzili na swoim koncie już 17 punktów. Ich bilans jest nieznacznie gorszy od gospodarzy, ale ewentualne zwycięstwo sprawiło by, że to teraz piłkarze Resovii, będą wyżej w tabeli. Jak będzie? Przekonają się państwo, po włączenie kanału TVP 3, w niedzielne południe, początek spotkania o godzinie 13:05.

NIEDZIELA – 22 WRZEŚNIA 2019

13:05 2 liga – 10 kolejka : STAL RZESZÓW  –  RESOVIA RZESZÓW   na żywo
sport.tvp.pl

About Kacper Teuerle