Diamentowa Liga z Szanghaju w Polsat Sport News

Po otwarciu sezonu w Katarze diamentowa liga zawita do Szanghaju. W państwie środka po raz kolejny będziemy świadkami zmagań najlepszych lekkoatletów globu. Transmisja w Polsat Sport News HD.  Organizatorzy zaprosili do Szanghaju światową czołówkę. Najciekawiej zapowiadają się rywalizacje wśród pań. […]

Po otwarciu sezonu w Katarze diamentowa liga zawita do Szanghaju. W państwie środka po raz kolejny będziemy świadkami zmagań najlepszych lekkoatletów globu. Transmisja w Polsat Sport News HD. 

Organizatorzy zaprosili do Szanghaju światową czołówkę. Najciekawiej zapowiadają się rywalizacje wśród pań. Największe emocje czekają nas w rywalizacji sprinterek. Do państwa środka przyjedzie podwójna medalistka olimpijska Elaine Thompson. A jej najgroźniejszymi rywalkami będą Michelle-Lee Ahye z Trynidadu i Tobago oraz Blessing Okagbare-Ighoteguonor. W Szanghaju nie zabraknie także polskiej reprezentacji. Na stadionie Shanghai Stadium zobaczymy czterech Polaków. Trójka z nich Paulina Guba (pchniecie kulą), Patryk Dobek (400 m ppł) oraz Justyna Święty-Ersetic (400 m) rozpocznie tegoroczne starty w sezonie letnim. Jedynie Marcin Krukowski (rzut oszczepem) ma już za sobą tegoroczne starty.

SOBOTA – 18 MAJA 2019

13:00 Diamentowa Liga, Szanghaj: MITYNG na żywo
Ipla

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam