Druga kolejka LOTTO Superligi w Sportklubie

Po niedzielnej inauguracji uczestnicy LOTTO Superligi już we wtorek powrócą do stołów. Jedno ze spotkań pokaże Sportklub. Kamery pojawią się w Jarosławiu, gdzie obrońca tytułu rozpocznie sezon (w pierwszej kolejce Sokołów pauzował) meczem z Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Bogoria w […]

Po niedzielnej inauguracji uczestnicy LOTTO Superligi już we wtorek powrócą do stołów. Jedno ze spotkań pokaże Sportklub.

Kamery pojawią się w Jarosławiu, gdzie obrońca tytułu rozpocznie sezon (w pierwszej kolejce Sokołów pauzował) meczem z Dartom Bogorią Grodzisk Mazowiecki. Bogoria w niedzielę nie miała problemów z pokonaniem beniaminka z Zielonej Góry – trzysetowe wygrane Marka Badowskiego i Pavla Širučka oraz zwycięstwo 3:2 zaledwie 14-letniego Miłosza Redzimskiego dały ekipie z Grodziska trzy punkty. Nie należy się zatem spodziewać zmian w składzie tej drużyny. Zespół z Jarosławia natomiast w pierwszym meczu najprawdopodobniej wystawi Kou Lei oraz wracający z Bundesligi Patryk Zatówka, który po odejściu do francuskiego Tours Daniela Góraka będzie czołowym Polakiem w kadrze Sokołowa.

Wyjazdowe mecze czekają w tej kolejce drużyny, które razem z Bogorią prowadzą w tabeli – do Zielonej Góry pojedzie Dekorglass Działdowo, Energa Manekin Toruń rozegra mecz w Lęborku z Poltarex Pogonią, natomiast Dojlidy Białystok dopiero w przyszły poniedziałek udadzą się do Zamościa. Ciekawie zapowiada się mecz AZS-u AWFiS Balta Gdańsk, który podejmie LOTTO Zooleszcz Gwiazdę Bydgoszcz – obie ekipy mają na koncie po dwa punkty w tabeli. W Grudziądzu Olimpia-Unia zagra natomiast z 3S Polonią Bytom, zaś pauzować w tej kolejce będzie Fibrain AZS Politechnika Rzeszów.

WTOREK – 15 WRZEŚNIA 2020

18:00 LOTTO Superliga – 2. kolejka: SOKOŁÓW S.A. JAROSŁAW – KS DARTOM BOGORIA GRODZISK MAZOWIECKI na żywo

About Wojciech Nowakowski