Dużo piłki ręcznej w środku tygodnia w Sportklubie

Od wtorku do czwartku na antenie Sportklubu przeprowadzone zostaną transmisje z meczów piłki ręcznej Ligi Asobal i Handball Bundesligi. Przed Barceloną jeden z najtrudniejszych meczów w Lidze Asobal. Mistrzowie kraju, którzy wygrywają bez przerwy w lidze zmierzą się teraz z […]

Od wtorku do czwartku na antenie Sportklubu przeprowadzone zostaną transmisje z meczów piłki ręcznej Ligi Asobal i Handball Bundesligi.

Przed Barceloną jeden z najtrudniejszych meczów w Lidze Asobal. Mistrzowie kraju, którzy wygrywają bez przerwy w lidze zmierzą się teraz z Grannolers. Fraikin to trzeci zespół tabeli, który będzie powalczyć o 2. miejsce w lidze, dające awans do Ligi Mistrzów. Również w ramach 11. kolejki Ligi Asobal Guadalajara podejmie z Cuencą. Zespoły te zajmują odpowiednio czwarte i szóste miejsce w tabeli. Obydwa zespoły liczą się w walce o europejskie puchary.

W hicie 13. kolejki Bundesligi Magdeburg Piotra Chrapkowskiego zagra we Flensburgu. Wikingowie zajmują w tabeli 2. miejsce i są blisko prowadzącego Fuchse. Dwie kolejki temu Flensburg pokonał zespół z Berlina. SC Magdeburg jest na 6. pozycji w tabeli, ale traci do Flensburga tylko 3 punkty.

WTOREK – 21 LISTOPADA 2017

20:30 Liga ASOBAL – 11. kolejka: FRAIKIN BM. GRANOLLERS – FC BARCELONA LASSA na żywo

Komentarz: Kacper Merk

ŚRODA – 22 LISTOPADA 2017

20:30 Liga ASOBAL – 11. kolejka: QUABIT GUADALARAJA – LIDERBANK CIUDAD ENCANTADA na żywo

Komentarz: Kacper Merk

CZWARTEK – 23 LISTOPADA 2017

19:00 Handball-Bundesliga – 13. kolejka: SG FLENSBURG-HANDEWITT – SC MAGDEBURG na żywo

Komentarz: Kamil Gapiński

About Kamil Karczmarek