Dwa mecze 1 rundy FA Cup w Eleven Sports

W najbliższy weekend rusza kolejna edycja The Emirates FA Cup, najstarszych klubowych rozgrywek piłkarskich na świecie.  Trzy spotkanie będzie można zobaczyć na kanałach grupy Eleven Sports. W pierwszej rundzie będzie można zobaczyć w akcji m.in. ekipę Dulwich Hamlet, reprezentanta szóstej […]

W najbliższy weekend rusza kolejna edycja The Emirates FA Cup, najstarszych klubowych rozgrywek piłkarskich na świecie.  Trzy spotkanie będzie można zobaczyć na kanałach grupy Eleven Sports.

W pierwszej rundzie będzie można zobaczyć w akcji m.in. ekipę Dulwich Hamlet, reprezentanta szóstej klasy rozgrywkowej w Anglii. Ambitny zespół z południowego Londynu przebił się przez eliminacje i na swoim kameralnym stadionie gościć będzie grające na co dzień w Sky Bet League Two Carlisle United. Kibice gospodarzy liczą głównie na mierzącego blisko dwa metry napastnika Danny’ego Millsa. Z kolei czołowymi postaciami gości będą młody Olufela Olomola oraz wychowany w szkółkach Manchesteru City i Evertonu FC Hallam Hope.

PIĄTEK – 8 LISTOPADA 2019

20:50 FA Cup – 1 runda: DULWICH HAMLET FC – CARLISLE UNITED FC na żywo
Ipla

Komentarz: Michał Mitrut

NIEDZIELA – 10 LISTOPADA 2019

12:55 FA Cup – 1 runda: DOVER ATHLETIC FC – SOUTHEND UNITED FC na żywo

Ipla

komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

PONIEDZIAŁEK – 11 LISTOPADA 2019

20:40 FA Cup – 1 runda: HARROGATE TOWN – PORTSMOUTH FC na żywo

Ipla

About Mateusz Bartkowiak