Dwa mecze 10. kolejki PGNiG Superligi w TVP Sport

W ramach dziesiątej kolejki przewodząca w tabeli Wisła podejmie będący w kryzysie zespół z Gdańska. Oprócz tego będzie można zobaczyć pojedynek trzeciej i czwartej ekipy tabeli. Wisła zmierzy się przed własną publicznością z zespołem Wybrzeża. Gospodarze z kompletem punktów są […]

W ramach dziesiątej kolejki przewodząca w tabeli Wisła podejmie będący w kryzysie zespół z Gdańska. Oprócz tego będzie można zobaczyć pojedynek trzeciej i czwartej ekipy tabeli.

Wisła zmierzy się przed własną publicznością z zespołem Wybrzeża. Gospodarze z kompletem punktów są liderem tabeli. Gdańsk w dziewięciu kolejkach wygrał zaledwie trzy razy i aż sześć razy przegrał to daję dziewiątą lokatę. Przyjezdni na dodatek mają passę czterech porażek z rzędu. Torus przegrał kolejno z Górnikiem Zabrze, Gwardią Opole, Vive Kielcami oraz MKS-em Kaliszem.

W Zabrzu tamtejszy Górnik podejmie ekipę z Puław. Obie ekipy dużo rzeczy w tym sezonie łączy. Zarówno zespół NMC i Azoty są niepokonane przed własną publicznością jak i mają po dwie porażki na obcych halach. To powoduje, że oba zespoły mają dorobek 21 punktów i są siadami w tabeli. Z pięciu poprzednich spotkań między tymi zespołami cztery razy zwycięsko wyszedł Górnik.

WTOREK – 5 LISTOPADA 2019

17:30 PGNiG Superliga – 10. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 PGNiG Superliga – 10. kolejka: ORLEN WISŁA PŁOCK – TORUS WYBRZEŻE GDAŃSK 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

NIEDZIELA – 10 LISTOPADA 2019

15:30 PGNiG Superliga – 10. kolejka: STUDIO 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

15:55 PGNiG Superliga – 10. kolejka: NMC GÓRNIK ZABRZE – KS AZOTY-PUŁAWY 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Mateusz Bartkowiak