Dwa mecze 13. kolejki Ligue 1 Conforama w Eleven Sports Network!

Po przerwie reprezentacyjnej do rywalizacji wracają zespoły francuskiej Ligue 1 Conforama.W 13. kolejce rozgrywek za sprawą Eleven Sports Network będziemy mieli okazję zobaczyć pojedynki AS Monaco i Paris Saint Germain. W piątkowy wieczór naprzeciw siebie staną jedenastki Amiens SC i […]

W piątkowy wieczór naprzeciw siebie staną jedenastki Amiens SC i AS Monaco. Faworytem tego spotkania jest oczywiście zespół Kamila Glika, która wygrała trzy ostatnie mecze ligowe zdobywając dziesięć bramek i nie tracąc ani jednej. Natomiast Amiens, które w zeszłym sezonie było finalistom Pucharu Francji, obecnie znajduje się tuż nad strefą spadkową na razie nie widać perspektyw na poprawę. Być może jednak przerwa pozytywnie wpłynęła na ich zgranie i morale, które na pewno nie są na wysokim poziomie.

Natomiast w sobotnie popołudnie na Parc des Princes drużyna Paris Saint Germain zagra z FC Nantes. Spotkanie rozpocznie się o 17:00, jednak transmisja w Eleven Extra HD rozpocznie się z około pół godzinnym opóźnieniem z powodu dużego nawało meczów w tym czasie, czego powodem jest chęć otwarcia czwartego kanału przez Eleven. W tym meczu po dalekich podróżach niemal po całym świecie wracają do Paryża największe gwiazdy, w tym Edinson Cavani, który w zeszły piątek grał w Warszawie przeciwko reprezentacji Polski.

PIĄTEK – 17 LISTOPADA 2017

20:40 Ligue 1 Conforama – 13. kolejka: AMIENS SC – AS MONACO na żywo

SOBOTA – 18 LISTOPADA 2017

17:25 Ligue 1 Conforama – 13. kolejka: PARIS SAINT GERMAIN – FC NANTES (Z OPÓŹNIENIEM) na żywo