Dwa mecze 4. kolejki DKB Handball Bundesligi w Sportklubie

W czwartej kolejce niemieckiej Bundesligi piłki ręcznej na antenie Sportklubu będzie można zobaczyć dwa spotkania. Na razie różnice między zespołami nie są znaczące i sytuacja w tabeli zmienia się bardzo szybko. Najpierw Goppinger, które nie zdobyło jeszcze ani jednego punktu […]

W czwartej kolejce niemieckiej Bundesligi piłki ręcznej na antenie Sportklubu będzie można zobaczyć dwa spotkania. Na razie różnice między zespołami nie są znaczące i sytuacja w tabeli zmienia się bardzo szybko.

Najpierw Goppinger, które nie zdobyło jeszcze ani jednego punktu w tym sezonie podejmie we własnej hali zespół ze stolicy Fuchse Berlin. Zespół ze stolicy kraju w trzech dotychczasowych meczach wygrał jedne pojedynek, a dwa kończyły się porażkami. Mimo to są faworytami meczu z zespołem, który sezon zaczął jeszcze gorzej.

Później naprzeciw siebie staną sąsiedzi z ligowej tabeli, ósmy Bergischer HC zagra u siebie z siódmym HSG Wetzlar. Oba zespoły zanotowały w tym sezonie po jednym zwycięstwie, remisie i porażce. Ciężko jest wyznaczyć faworyta tego pojedynku. Oba spotkania w niedzielę pokaże Sportklub.

NIEDZIELA– 8 WRZEŚNIA 2019

13:30 Bundesliga – 4. kolejka: GOPPINGEN – FUCHSE BERLIN 


16:00 Bundesliga – 4. kolejka: BERGISCHER HC – HSG WETZLAR 

About Bartosz Głąb

Dziennikarz GOL24.pl zajmujący się piłkarską Ekstraklasą i 1. ligą, oraz współpracujący z TakSięGra.pl