Dwa mecze 4. kolejki PGNiG Superligi w TVP Sport HD

W środę i piątek zostaną rozegrane dwa mecze PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn. W środę swoje spotkanie rozegra PGE VIVE Kielce, który w najbliższy weekend będzie rywalizował w rozgrywkach Ligi Mistrzów. PGE VIVE Kielce wraz z Wisłą Płock oczywiście są […]

W środę i piątek zostaną rozegrane dwa mecze PGNiG Superligi piłki ręcznej mężczyzn. W środę swoje spotkanie rozegra PGE VIVE Kielce, który w najbliższy weekend będzie rywalizował w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

PGE VIVE Kielce wraz z Wisłą Płock oczywiście są najlepszymi zespołami tego sezonu PGNiG Superligi. W najbliższej kolejce zespół z Kielc podejmie na wyjeździe Gwardię Opolę i jest zdecydowanym faworytem tej rywalizacji. VIVE swój mecz gra już w środę, ponieważ już w niedzielę w rozgrywkach Ligi mistrzów będzie podejmować ukraiński HC Motor Zaporizhia.

Natomiast w piątek dojdzie do rywalizacji Piotrkowianina Piotrków Trybunalski z MMTS Kwidzyn. Tutaj faworytem spotkania również są goście, którzy w trzech dotychczasowych spotkaniach zdobyli sześć punktów wygrywając dwa spotkania. Oba spotkania zespół z Piotrkowa Trybunalskiego wygrywał różnicą jednego gola.

ŚRODA – 18 WRZEŚNIA 2019

17:30 PGNiG Superliga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU
TVP Sport HD

17:55 PGNiG Superliga – 4. kolejka: GWARDIA OPOLE – PGE VIVE KIELCE
TVP Sport HD

PIĄTEK – 20 WRZEŚNIA 2019

17:30 PGNiG Superliga – 4. kolejka: WSTĘP DO MECZU 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

17:55 PGNiG Superliga – 4. kolejka: PIOTRKOWIANIN PIOTRKÓW TRYBUNALSKI – MMTS KWIDZYŃ 
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Bartosz Głąb

Dziennikarz GOL24.pl zajmujący się piłkarską Ekstraklasą i 1. ligą, oraz współpracujący z TakSięGra.pl