Dwa mecze MLS w Polsacie Sport News

Na koniec weekendu czekają nas dwa spotkania MLS i zapowiadają się one na bardzo wyrównane. W nocy z soboty na niedzielę zmierzą się ekipy Chicago Fire i Realu Salt Lake City. Drużyna z Wietrznego Miasta zajmuje 9. miejsce w Konferencji […]

Na koniec weekendu czekają nas dwa spotkania MLS i zapowiadają się one na bardzo wyrównane.

W nocy z soboty na niedzielę zmierzą się ekipy Chicago Fire i Realu Salt Lake City. Drużyna z Wietrznego Miasta zajmuje 9. miejsce w Konferencji Wschodniej i traci tylko punkt do pozycji nr 7, która gwarantuje występ w fazie play-off o serię finałową. Goście należący do Konferencji Zachodniej radzą sobie nieco lepiej i na ten moment zajmują miejsce gwarantujące im grę w play-offach, ale mają na swoim koncie tyle samo „oczek”, co 8. w tabeli San Jose Earthquakes, więc muszą solidnie punktować, żeby zrealizować swój cel.

W niedzielę o 23:30 odbędzie się starcie pomiędzy Columbus Crew a Sportingiem Kansas City. Gospodarze w 16. rozegranych do tej pory spotkaniach zdobyli 17. punktów i są dopiero na 10. miejscu w Konferencji Wschodniej, ale do 7. Toronto tracą tylko 2. „oczka”, więc wciąż mają realne szanse na występ w fazie play-off. Goście natomiast rozegrali jeden pojedynek mniej w Konferencji Zachodniej i zgromadzili na swoim koncie 16. punktów, ale zajmują tą samą pozycję, co ich najbliższy rywal.

NIEDZIELA – 23 CZERWCA 2019

02:00 Major League Soccer: CHICAGO FIRE – REAL SALT LAKE na żywo
Ipla

23:30 Major League Soccer: COLUMBUS CREW – SPORTING KANSAS CITY na żywo
Ipla


About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.