Dwa spotkania MLS w Polsacie Sport Extra

W niedzielę i poniedziałek kolejne dwie transmisje z meczów ligi Major League Soccer w Polsacie Sport Extra. W pierwszym spotkaniuzmierzą się ze sobą drużyny : Philadelphia Union i DC United.Te spotkanie jest hitem 27 serii gier ,ponieważ drużyna gospodarzy w […]

W niedzielę i poniedziałek kolejne dwie transmisje z meczów ligi Major League Soccer w Polsacie Sport Extra.

W pierwszym spotkaniuzmierzą się ze sobą drużyny : Philadelphia Union i DC United.Te spotkanie jest hitem 27 serii gier ,ponieważ drużyna gospodarzy w tabeli Konferencji Wschodniej zajmuje miejsce drugie.Goście również plasują się na wysokiej piątej pozycji. Różnica  pomiędzy tymi drużynami w tabeli to zaledwie 6 punktów . A więc zwycięzca tego starcia ,albo ucieknie od goniącego rywala lub też zbliży się do przeciwnika zajmującego wyższe miejsce w tabeli. W tym starciu ciężko wskazać faworyta na podstawie ostatnich spotkań . Jedni i drudzy zanotowali porażkę na swoim koncie w poprzednim meczu.Jak będzie tym razem?Transmisja tego spotkania w Polsacie Sport Extra , początek meczu o godz 01:30.

W kolejnym spotkaniu pokazywanym w Polsacie Sport Extra zmierzą się drużyny: Los Angeles FC oraz Los Angeles Galaxy. Faworytem spotkania derbowego są gospodarze,którzy nie dość że zajmują pierwsze miejsce w tabeli.To jeszcze w ostatnich pięciu spotkaniach nie stracili  punktu.Strzelają bardzo dużo bramek , a przy okazji praktycznie ich nie tracą.Sytuacji gości tego spotkania jest zgoła odmienna .Owszem plasują się wysoko w tabeli,lecz ich ostatnie spotkania nie napawają za dużym optymizmem przed tym starciem.Proszę sobie wyobrazić ,że w poprzednich 5 meczach ligowych doznali aż trzech porażek.W analogicznym czasie wygrali jeszcze jeden mecz oraz jedno spotkanie udało im się zremisować.Największą gwiazdą tej drużyny jest legendarny szwed Zlatan Ibrahimowic . Czy słynny napastnik poprowadzi do zwycięstwa swoją drużynę? Przekonamy się o tym oglądając mecz w poniedziałek nad ranem w Polsacie Sport Extra .Początek transmisji już o godzinie 04:30.

NIEDZIELA – 25 SIERPNIA 2019

01:30 Major League Soccer -27. kolejka:  – PHILADELPHIA UNION – DC UNITED 


PONIEDZIAŁEK – 26 SIERPNIA 2019

04:30 Major League Soccer -27. kolejka: LOS ANGELES  FC  –LOS ANGELES GALAXY About Kacper Teuerle