Emocje na tafli hokejowej z NHL w TVP Sport

Walka w najlepsze lidze świata o miejsce w fazie play-off wkracza w decydującą fazę. Do końca sezonu pozostało coraz mniej spotkań. To ostatni szansa dla zespołów znajdujących się w dolnej części tabeli, żeby włączyć się do walki o Puchar Stanleya. […]

Walka w najlepsze lidze świata o miejsce w fazie play-off wkracza w decydującą fazę. Do końca sezonu pozostało coraz mniej spotkań. To ostatni szansa dla zespołów znajdujących się w dolnej części tabeli, żeby włączyć się do walki o Puchar Stanleya.

Pittsburg Penguins – Montreal Canadiens to spotkanie, w którym faworyta upatruje się Penguins. W przekroju całego sezonu prezentują lepszą formę niż rywale. W styczniowym starciu pokonali ich 3-2. po dogrywce. Rosjanin Evgeni Malkin kolejny raz będzie chciał udowodnić, jak ważną jest postacią w swojej drużynie. Ottawa Senators – Toronto Maple Leafs to dwie drużyny z dolnej części tabeli Konferencji Wschodniej. Ci pierwsi przechodzą ogromny kryzys i teraz każdy punkt jest na wagę złota. Maple Leafs szukają ścieżki na zwycięskie tory.

SOBOTA – 15 LUTEGO

01:05 NHL: ST. PITTSBURGH PENGUINS – MONTREAL CANADIENS 
sport.tvp.pl

NIEDZIELA – 16 LUTEGO

01:05 NHL: OTTAWA SENATORS – TORONTO MAPLE LEAFS 
sport.tvp.pl

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.