Eredivisie na antenie Polsat Sport Premium 1

W tym tygodniu na holenderskich boiskach rozegra się 20 seria spotkań. Trzy spotkania będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport Premium 1. W pierwszym meczu grający nierówno Heracles Almelo podejmie na własnym stadionie Feyenoord Rotterdam który w ostatnich meczach notuję dobrą passę i to […]

W tym tygodniu na holenderskich boiskach rozegra się 20 seria spotkań. Trzy spotkania będzie można obejrzeć na antenie Polsat Sport Premium 1.

W pierwszym meczu grający nierówno Heracles Almelo podejmie na własnym stadionie Feyenoord Rotterdam który w ostatnich meczach notuję dobrą passę i to on będzie faworytem tego starcia jednak należy pamiętać że drużyna z Almelo umie sprawić niespodziankę.

W drugim starciu liderujący Ajax Amsterdam zagra z drużyną Groningen. Mecz wydaje się mieć jednego faworyta Ajax po chwilowej zadyszce wraca na właściwe tory i raczej z dziesiątą w drużyną w tabeli nie powinien mieć problemów.

W ostatnim pojedynku dojdzie do starcia PSV Eindhoven Twente. Obie drużyny grają poniżej oczekiwań. Gospodarze zajmują czwartą pozycję nie grając w tym sezonie stabilnie z kolei Twente musi zdobywać punkty ponieważ od strefy barażowej dzielą ich tylko 4 punkty.

SOBOTA – 25 STYCZNIA 2020

19:40 Eredivisie – 20. kolejka: HERACLES ALMELO – FEYENOORD ROTTERDAM na żywo

NIEDZIELA – 26 STYCZNIA 2020

14:30 Eredivisie – 20. kolejka: FC GRONINGEN – AJAX AMSTERDAM na żywo

16:45 Eredivisie – 20. kolejka: PSV EINDHOVEN – TWENTE ENTSCHEDE na żywo

 

 

About Robert Kotkowiak