Euro Beach Soccer League na antenie Polsatu Sport Extra

Już w najbliższy weekend na antenie Polsatu Sport Extra wielka gratka dla wszystkich miłośników piłki nożnej plażowej. W piątek na żywo będziemy mogli oglądać pierwsze spotkanie Polaków, którzy zmierzą się z zawodnikami reprezentacji Szwajcarii. W nadchodzący weekend w Moskwie zostanie […]

Już w najbliższy weekend na antenie Polsatu Sport Extra wielka gratka dla wszystkich miłośników piłki nożnej plażowej. W piątek na żywo będziemy mogli oglądać pierwsze spotkanie Polaków, którzy zmierzą się z zawodnikami reprezentacji Szwajcarii.

W nadchodzący weekend w Moskwie zostanie rozegrana trzecia kolejka meczów Euro Beach Soccer League. Pierwszym rywalem Polaków będzie reprezentacja Szwajcarii, która na pewno nie będzie łatwym rywalem, bowiem w ubiegłym roku zajęli piąte miejsce w końcowej tabeli Euro Beach Soccer League, a ich najlepszy gracz Noel Ott zdobył aż dziewięć bramek zostając tym samym królem strzelców, to musi o czymś świadczyć. Biało-Czerwoni w ostatniej edycji tych rozgrywek przegrali pojedynek o siódme miejsce i musieli zadowolić się ósmą lokatą, tym razem ma być lepiej.

Oprócz potyczki ze Szwajcarią naszych zawodników czeka sobotnie starcie z Rosją, która będzie miała za sobą trybuny i niedzielna rywalizacja z Azerbejdżanem, czyli teoretycznie najsłabszym zespołem z tej grupy.

PIĄTEK – 20 LIPCA 2018

16:00 Euro Beach Soccer League, Moskwa, Rosja – 4. kolejka: SZWAJCARIA – POLSKA na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

17:15 
Euro Beach Soccer League, Moskwa, Rosja – 4. kolejka: AZERBEJDŻAN – ROSJA  na żywo
Ipla
Komentarz: Grzegorz Michalewski – Krzysztof Kuchciak

SOBOTA – 21 LIPCA 2018

21:00 Euro Beach Soccer League, Moskwa, Rosja – 5. kolejka: POLSKA – ROSJA  premiera.200
Ipla

22:15 
Euro Beach Soccer League, Moskwa, Rosja – 5. kolejka: SZWAJCARIA – AZERBEJDŻAN premiera.200
Ipla

NIEDZIELA – 22 LIPCA 2018

21:00 Euro Beach Soccer League, Moskwa, Rosja – 6. kolejka: POLSKA – AZERBEJDŻAN premiera.200
Ipla

22:15 
Euro Beach Soccer League, Moskwa, Rosja – 6. kolejka: ROSJA – SZWAJCARIA premiera.200
Ipla

About Jakub Lipiec