Ewa Brodnicka – Janeth Perez o mistrzostwo świata w Polsacie Sport

Po kliku tygodniach intensywnych transmisji sportów czas na odpoczynek. W ten weekend zobaczymy tylko jedną galę ale z udziałem Polki a stawką pas mistrzyni świata. Transmisja w Polsat Sport oraz Polsat Sport Fight.  Będzie to już trzecia obronna tytułu dla […]

Po kliku tygodniach intensywnych transmisji sportów czas na odpoczynek. W ten weekend zobaczymy tylko jedną galę ale z udziałem Polki a stawką pas mistrzyni świata. Transmisja w Polsat Sport oraz Polsat Sport Fight. 

Będzie to już trzecia obronna tytułu dla Ewy Brodnickiej. Polska mistrzyni świata federacji WBO w wadze super piórkowej spotka się z mocno bijącą Janeth Perez. Meksykanka to była to była mistrzyni globu organizacji WBA i IBF w niższej kategorii koguciej. Obie panie w wypowiedziach przed walką zapowiadają nokaut, czeka nas więc emocjonująca walka. W poprzednich dwóch obronach mistrzowskich federacji World Boxing Organization, Brodnicka wygrywała z Kanadyjką Sarah Pucek i Nozipho Bell z Republiki Południowej Afryki. Jednak dopiero Meksykanka jest uważana za godną rywalkę dla Polski, właśnie ze względu na swój agresywny styl walki w ringu.

SOBOTA – 25 MAJA 2019

19:00 Gala Boksu, Jelenia-Góra: EWA BRODNICKA – JANETH PEREZ na żywo
*(od 20:00 również w Polsat Sport HD)
IplaPolsat Sport HD

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam