Faza pucharowa MLS w Polsacie Sport Extra

Pucharowe zmagania są najbardziej wyczekiwanym etapem rozgrywek przez kibiców. 1/8 finału już w połowie jest rozstrzygnięta. Czas na kolejne cztery pojedynki.  Na początek San Jose Earthquakes podejmie Real Salt Lake. Umowni gospodarze w fazie grupowej wywalczyli 7. punktów, które pozwoliły […]

Pucharowe zmagania są najbardziej wyczekiwanym etapem rozgrywek przez kibiców. 1/8 finału już w połowie jest rozstrzygnięta. Czas na kolejne cztery pojedynki. 

Na początek San Jose Earthquakes podejmie Real Salt Lake. Umowni gospodarze w fazie grupowej wywalczyli 7. punktów, które pozwoliły wygrać grupę. Natomiast Real rzutem na taśmę osiągnął fazę pucharową. Teraz wszystko rozstrzygnie się w jednym spotkaniu. Seattle Sounders – Los Angeles FC. Ciekawe zestawienie czeka nas w drugim spotkaniu. Seattle w ostatnim meczu wygrywając wysoko z Vancouver zapewniło sobie trzecie miejsce, które gwarantowało wyjście z grupy. Los Angeles wywalczyło 5. punktów w grupie F. Warto zaznaczyć, że piłkarze z ,,Miasta Aniołow” prezentowali w fazie grupowej bardzo ,,radosną” piłkę, strzelając 11. bramek i tracąc przy tym 7. W przedostatnim meczu Columbus Crew zagra z Minnesotą United. Columbus może pochwalić się kompletem punktów po zmaganiach grupowych i zachowaniu czystego konta w każdym ze spotkań. Minnesota nie będzie faworytem tej konfrontacji, ale jest to solidny zespół, który wywalczył 5. punktów w fazie grupowej. W ostatnim spotkaniu 1/8 finału Portland Timbers podejmie FC Cincinnati. Portland z Jarosławem Niezgodą w składzie jest papierowym faworytem tego meczu. Cincinnati jednak pokazało w fazie grupowej, że przegrywając pierwszy mecz można się podnieść i wywalczyć awans. W tym tygodniu zostaną też rozegrane spotkania 1/4 finału. Na ten moment jest znana jedna para Philadelphia Union – Sporting Kansas City.

WTOREK – 28 LIPCA 2020

02:30 Major League Soccer – 1/8 finału: SAN JOSE EARTHQUAKE – REAL SALT LAKE 
Ipla

05:00 Major League Soccer – 1/8 finału: SEATTLE SOUNDERS FC – LOS ANGELES FC 
Ipla

ŚRODA – 29 LIPCA 2020

02:00 Major League Soccer – 1/8 finału: COLUMBUS CREW SC – MINNESOTA UNITED 
Ipla

04:30 Major League Soccer – 1/8 finału: PORTLAND TIMBERS – FC CINCINNATI 
Ipla

PIĄTEK – 31 LIPCA 2020

02:00 Major League Soccer – 1/4 finału: PHILADELPHIA UNION – SPORTING KANSAS CITY 
Ipla

SOBOTA – 01 SIERPNIA 2020

01:30 Major League Soccer – 1/4 finału: ??? – ??? 
Ipla

NIEDZIELA – 02 SIERPNIA 2020

02:00 Major League Soccer – 1/4 finału: ??? – ??? 
Ipla

04:00 Major League Soccer – 1/4 finału: ??? – ??? 
Ipla

About Łukasz Urbanowski