FEN 18 jedyną atrakcją weekendu ze sportami walki. Transmisja w Polsacie Sport

Dobiega powoli koniec sezonu ogórkowego w sportach walki, jednak zbliżający się tydzień będzie jego apogeum. Sytuację ratuje gala Fight Exclusive Night 18, gdzie w walce wieczoru Daguir Imavov podejmie Kamiła Łebkowskiego.  Daguir Imavov legitymuje się rekordem 10-2 i wydaje się […]

Dobiega powoli koniec sezonu ogórkowego w sportach walki, jednak zbliżający się tydzień będzie jego apogeum. Sytuację ratuje gala Fight Exclusive Night 18, gdzie w walce wieczoru Daguir Imavov podejmie Kamiła Łebkowskiego. 

Daguir Imavov legitymuje się rekordem 10-2 i wydaje się być bardzo solidnym zawodnikiem MMA. Polskiej publiczności zaprezentował się 11 marca, kiedy to na gali FEN16 dość niespodziewanie uporał się z Bartłomiejem Koperą. Francuz wygrał przez techniczny nokaut, zupełnie dominując i rozbijając polskiego zawodnika. Imavov jest bardzo wszechstronnym zawodnikiem, dobrym niemal w każdej płaszczyźnie. Zazwyczaj jest doskonale przygotowany kondycyjnie i nie ma większego problemu z przetrwaniem pełnego dystansu. Nie prezentuje on może w ringu wielkich fajerwerków, ale pokazuje solidność, doświadczonie i zaangażowanie. Będzie bardzo ciężkim przeciwnikiem dla Kamila Łebkowskiego, który jakiś czas temu wydawał się najjaśniejszą gwiazdą organizacji FEN. Kiedy 13 sierpnia 2016 roku uporał się z samym Piotrem Hallmanem wydawało się, że przed nim świetlana przyszłość. Dużym szokiem była więc jego porażka podczas FEN 16. Pogromcą naszego wojownika okazał się mało doświadczony, ale utalentowany Brazylijczyk Gabriel Silva, który wygrał wysoko na punkty. Teraz Kamil musi wrócić na zwycięską ściężkę, a pokonanie tak dobrego zawodnika jak Imavov, na pewno dałoby Łebkowskiemu dodatkowe pokłady pewności siebie i mobilizację do ciężkich treningów.

Podczas FEN 16 zobaczymy jeszcze aż 10 innych pojedynków. Oto fightcard gali w Koszalinie.
Daguir Imavov – Kamil Łebkowski
Marcin Naruszczka – Andrzej Grzebyk
Aleksander Georgas – Bartłomiej Kopera
Tomasz Stasiak – Łukasz Stanek
Igor Michaliszyn – Tomasz Romanowski
Mateusz Łazowski – Marcin Sianos
Wojciech Janusz – Igor Poterya
Mateusz Rębecki – Dimitrij Golbajew
Mateusz Symoczko – Piotr Walawski
Marek Woroncow – Filip Tomczak
Adrian Bleszyński – Piotr Tutkowski

pasek2

SOBOTA – 12 SIERPNIA 2017

19:00 Fight Exclusive Night 18: DAGUIR IMAVOV – KAMIL ŁEBKOWSKI na żywo
*(od 20:30 także w Polsat Sport HD)
Polsat Sport HDIpla
pasek2

About Jakub Zegarowski