Finał Pucharu Davisa na antanach nc+.

W Pucharze Davisa czas na wielki finał. Francja kontra Szwajcaria – to starcie rozstrzygnie kto jest najlepszym męskim zespołem roku 2014. Finał już w najbliższy weekend. Relacja na kanale 36 platformy nc+. Dla Szwajcarów będzie to dopiero drugi finał w […]

W Pucharze Davisa czas na wielki finał. Francja kontra Szwajcaria – to starcie rozstrzygnie kto jest najlepszym męskim zespołem roku 2014. Finał już w najbliższy weekend. Relacja na kanale 36 platformy nc+.

Dla Szwajcarów będzie to dopiero drugi finał w historii. Poprzednim razem grali w nim w 1992 roku, kiedy przegrali z mocną ekipą Stanów Zjednoczonych. Francuzi znacznie częściej w finale grywali. Ostatni ich występ to finał w 2010 roku, kiedy lepsi okazali się Serbowie.

Reprezentacja alpejskiego kraju miała wstąpi w zawodach w finale dowodzona przez Rogera Federera, jednak po jego wycofaniu się z finału Turnieju Masters z powodu urazu, szanse na grę są niewielkie. Dodatkowo szwajcarskie media donoszą o konflikcie między Federerem a Stanem Wawrinką. Ten drugi w finale na pewno wystąpi. Dodatkowo w składzie są jeszcze Michael Lammer i Marco Chiudinelli.

Francuzi z kolei mają kłopoty bogactwa w swoim zespole. Początkowo w czwórce na finał wydawało się, że znajdzie się Gilles Simon, który był na przedmeczowym zgrupowaniu jednak decyzją kapitana w finale nie zagra. Jego miejsce zajął Julien Benetteau. Oprócz niego w składzie znaleźli się oczywiście Jo-Wilfried Tsonga, Gael Monfils oraz Richard Gasquet.

Weekendowa rywalizacja na Pierre Mauroy, czyli stadionie piłkarskim na co dzień używanym przez piłkarzy OSC Lille na kanale 36 platformy nc+oraz nSport+ HD.

pasek2

PIĄTEK – 21 LISTOPADA 2014

13:45 Puchar Davisa – Finał: FRANCJA – SZWAJCARIA na żywo
nc+ kanał 36

17:00 Puchar Davisa – Finał: FRANCJA – SZWAJCARIA na żywo
nc+ kanał 36

SOBOTA – 22 LISTOPADA 2014

15:35 Puchar Davisa – Finał: FRANCJA – SZWAJCARIA na żywo
nc+ kanał 36
pasek

NIEDZIELA – 23 LISTOPADA 2014

12:25 Puchar Davisa – Finał: FRANCJA – SZWAJCARIA na żywo
nc+ kanał 36


16:00 Puchar Davisa – Finał: FRANCJA – SZWAJCARIA na żywo

nc+ kanał 36
pasek
21:15 Puchar Davisa – Finał: FRANCJA – SZWAJCARIA na żywo
nSport+ HD

23:15 Puchar Davisa – Finał: FRANCJA – SZWAJCARIA na żywo
nSport+ HD
pasek2

About Łukasz Kozłowski