Finałowe starcie Polskiej Hokej Ligi w TVP Sport

Czwartek i niedziela to kolejne mecze finału Polskiej Hokej Ligi. Transmisja finałowej batalii o Mistrzostwa Polski tradycyjnie w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl.  To, że wielkim finale jest drużyna GKS Tychy nie jest wielkim zaskoczeniem. Jednak udział w finale […]

Czwartek i niedziela to kolejne mecze finału Polskiej Hokej Ligi. Transmisja finałowej batalii o Mistrzostwa Polski tradycyjnie w TVP Sport oraz na stronie sport.tvp.pl. 

To, że wielkim finale jest drużyna GKS Tychy nie jest wielkim zaskoczeniem. Jednak udział w finale PHL Comarch Cracovii jest już dość sporym zaskoczeniem. Sezon zasadniczy drużyna z Tych zakończyła na drugim miejscu. I w fazie play-off najpierw trafiła na wolny los, potem wyeliminowali Automatykę Gdańsk oraz w półfinale TatrySki Podhale Nowy Targ. Natomiast drużyna z Małopolski po zajęciu piątego miejsca w drodze do półfinału musiała pokonać JKH GKS Jastrzębie oraz Tauron GKS Katowice. W finale, jak i w całych play-off gra się do czterech zwycięstw. Za nami już jedno spotkania, które zakończyło się zwycięstwem GKS Tychy 2:1 jednak dopiero po dogrywce. Czy Tyszanie dołożą kolejne zwycięstwa, czy czeka nas wyrównanie wyniki i przedłużenie serii. Na te wszystkie pytania odpowiedzi znajdziemy już w czwartek oraz niedzielne popołudnie.

CZWARTEK – 4 KWIETNIA 2019

19:50 Polska Hokej Liga – Finał: COMARCH CRACOVIA – GKS TYCHY na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

NIEDZIELA – 7 KWIETNIA 2019

18:00 Polska Hokej Liga – Finał: GKS TYCHY – COMARCH CRACOVIA na żywo
TVP Sport HDsport.tvp.pl

About Adam Zakrzewski

https://twitter.com/AddidasAdam