Finały Konferencji w TVP Sport

W finale Konferencji Wschodniej Boston zmierzy się Caroliną. Na Zachodzie na swojego przeciwnika czeka St. Louis Blues. który zostanie wyłoniony z pojedynku San Jose Skarks – Colorado Avalanche. W SAP Center San Jose zmierzy się z Colorado. Między tymi ekipami trwa […]

W finale Konferencji Wschodniej Boston zmierzy się Caroliną. Na Zachodzie na swojego przeciwnika czeka St. Louis Blues. który zostanie wyłoniony z pojedynku San Jose Skarks – Colorado Avalanche.

W SAP Center San Jose zmierzy się z Colorado. Między tymi ekipami trwa walka o ostatnią wolną przepustkę do półfinałów. W tej rywalizacji mecze wygrywają drużyny na zmianę. Ostatni pojedynek w Pepsi Center rozstrzygnął się dopiero po dogrywce. Bramkę na wagę zwycięstwa i wyrównanie rywalizacji dla graczy z Denver zdobył szwedzki napastnik Gabriel Landeskog.

Bostończycy w drodze do finału Konferencji wyeliminowali najpierw w siedmiu pojedynkach Toronto Maple Leafs, a później w sześciu Columbus Blue Jackets. Mniej spotkań rozegrali Hurricanes, ale pokonali za to drużyny, które po fazie zasadniczej były wyżej. Hokeiści z Karoliny Północnej pokonali w 1\8 finału Washington Capitals, a w ćwierćfinale New York Islanders. Na rozstrzygnięcie tych starć potrzebowali 11 meczów.

 

CZWARTEK – 9 MAJA 2019

03:00 NHL: SAN JOSE SHARKS – COLORADO AVALANCHE na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

SOBOTA – 11 MAJA 2019

02:00 NHL: BOSTON BRUINS – CAROLINA HURRICANES  na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

NIEDZIELA – 12 MAJA 2019

02:00 NHL: ST. LOUIS BLUES – SAN JOSE SHARKS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

About Mateusz Bartkowiak