Fuchse – THW Kiel w Sportklubie

Hity Ligi Mistrzów, Superligi i Bundesligi, taki wymiar czeka kibiców piłki ręcznej w najbliższą środę. Kto wybierze mecz na szczycie ligi niemieckiej ten nie będzie żałować. Sześć zwycięstw Fuchse Berlin i pięć zwycięstw THW Kiel to gwarancja wielkich emocji w […]

Hity Ligi Mistrzów, Superligi i Bundesligi, taki wymiar czeka kibiców piłki ręcznej w najbliższą środę. Kto wybierze mecz na szczycie ligi niemieckiej ten nie będzie żałować.

Sześć zwycięstw Fuchse Berlin i pięć zwycięstw THW Kiel to gwarancja wielkich emocji w najciekawszym meczu 7. kolejki Bundesligi. W ostatnim meczu stołeczna drużyna po bardzo emocjonującej końcówce pokonała na wyjeździe Hannover. Mecz z THW Kiel będzie dla najlepszej drużyny Super Globe jak do tej pory najtrudniejszym sprawdzianem. Kilończycy tylko raz przegrali z Wetzlar. W Lidze Mistrzów Zebry pokonały PSG i przegrały z Barceloną. Spotkanie z Fuchse będzie szturmem trzeciej drużyny ostatniego sezonu na fotel lidera.

Późnym wieczorem rozegrane zostanie spotkanie w ramach 6. serii gier Ligi Asobal. Ósmy w tabeli zespół Puerto Sagunto jest królem remisów. W 5 spotkaniach Fertiberia zremisowała aż 3 razy. Punkt więcej ma tylko ekipy Ciudad Logrono. Czwarty zespół tabeli ligi hiszpańskiej przegrał dwa ważne spotkania z Barceloną i Ademar Leon. O kolejne punkty La Rioja, która ostatnio w Lidze Mistrzów pokonała Montpellier powalczy zapewne skutecznie w Puerto Sagunto.

ŚRODA – 5 PAŹDZIERNIKA 2016

19:00 Handball Bundesliga – 7. kolejka: FUCHSE BERLIN – THW KIEL na żywo
Sportklub


20:45 
Liga ASOBAL – 6. kolejka: FERTIBERIA PUERTO SAGUNTO – NATURHOUSE LA RIOJA premiera.200
Sportklub

About Kamil Karczmarek