GKS Katowice – Górnik Łęczna w TVP Sport

To już dziś po prawie 3 miesiącach zostaną wznowione rozgrywki na szczeblu 2 ligi Polskiej. W hicie 23 serii gier GKS Katowice podejmie Górnika Łęczna. Transmisja w TVP Sport Dlaczego hit kolejki? Bowiem gospodarze zajmują 4 lokatę z dorobkiem 41 […]

To już dziś po prawie 3 miesiącach zostaną wznowione rozgrywki na szczeblu 2 ligi Polskiej. W hicie 23 serii gier GKS Katowice podejmie Górnika Łęczna. Transmisja w TVP Sport

Dlaczego hit kolejki?
Bowiem gospodarze zajmują 4 lokatę z dorobkiem 41 punktów, goście natomiast plasują się na 2 miejscu, a ich saldo punktowe to 42.
W pierwszej rundzie podczas meczu w Łęcznej, triumfował Górnik wygrywając 1:0. Jedyną bramkę dla zespołu gospodarzy strzelił 30 letni Paweł Wojciechowski. Kto tym razem sięgnie po zwycięstwo? Transmisja z tego spotkania w TVP Sport w środę 3 czerwca, początek spotkania o godzinie 20:05. Walkę na boisku poprzedzi studio, którego początek o godzinie 19:40, również w TVP Sport.
Kibice obserwujący to spotkanie będą świadkami niezwykłego wydarzenia.Dlaczego? Mecz ten skomentuje Michał Zawacki wraz z  Joanną Tokarską,czyli kobietą. A w aktualnej historii takiego wydarzenia jeszcze nie było, że płeć piękna komentuje mecz piłki nożnej mężczyzn  w roli eksperta. Jak spisze się pani Joanna na stanowisku komentatorskim ? Jak zagrają piłkarze? Kto zbliży się do gry w Fortuna 1 lidze?

ŚRODA –  3 CZERWCA

19:40 2 liga Polska  – 23. kolejka: STUDIO na żywo
sport.tvp.pl

20:00 2 liga Polska  – 23. kolejka: GKS KATOWICE   – GÓRNIK ŁĘCZNAna żywo
sport.tvp.pl
Komentarz: Michał Zawacki – Joanna Tokarska 

About Kacper Teuerle