Górnik Łęczna – Błękitni Stargard Szczeciński w TVP 3

To już 12 seria gier na szczeblu 2 ligi Polskiej. W niedzielę 6 października dojdzie do pojedynku drużyn, które marzą o awansie na szczebel Fortuna 1 ligi.  A te drużyny, które aspirują do awansu to Górnik Łęczna i Błękitni Stargard […]

To już 12 seria gier na szczeblu 2 ligi Polskiej. W niedzielę 6 października dojdzie do pojedynku drużyn, które marzą o awansie na szczebel Fortuna 1 ligi. 

A te drużyny, które aspirują do awansu to Górnik Łęczna i Błękitni Stargard Szczeciński. Transmisja z tego spotkania na antenie TVP 3.

W pojedynku tym ciężko wskazać faworyta. Różnica pomiędzy tymi drużynami w tabeli to zaledwie 3 punkty. Gospodarze tego spotkania plasują się na pozycji 4, natomiast goście w tabeli 2 ligi, zajmują ósme miejsce. Łęcznianie po porażce w ostatniej kolejce z Bytovią Bytów w stosunku 2:1. Przerwali swoją kapitalną serię 7 meczy bez porażki. W tym czasie, zanotowali, aż 6 zwycięstw i tylko jeden remis. Czy Łęcznianie podniosą się po niespodziewanej porażce w Bytowie?

Drużyna gości, trzeba to sobie jasno powiedzieć, dość niespodziewanie włącza się do walki o awans. Dlaczego? 6 zwycięstw w 12 kolejkach to nie jest porywający wynik. Ale skoro inne drużyny nie kwapią się do lepszej gry i wyników. To błękitni wykorzystali swoją szansę i plasują się niedaleko strefy awansu. Jak będzie w tym spotkaniu? Czy ewentualne zwycięstwo sprawi, że w Stargardzie wzrośnie nadzieja na awans?

Transmisja ze spotkania w Łęcznej na antenie TVP 3. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego meczu.

NIEDZIELA – 6 PAŹDZIERNIK 2019

13:05 2 liga – 12 kolejka :GÓRNIK ŁĘCZNA  – BŁĘKITNI STARGARD SZCZECIŃSKI  na żywo
sport.tvp.pl

About Kacper Teuerle