Grand Prix Włoch F1 na antenach Eleven Sports 1 i Polsatu

Formuła 1 nie daje o sobie zapomnieć. Kolejny weekend kierowcy spędzą na torze, a fani przed telewizorami. Areną zmagań będzie włoski tor Monza.  Wyścig na Spa-Francorchamps nie przyniósł spektakularnego widowiska. Na torze mało się działo, a piątka najlepszych kierowców kwalifikacji […]

Formuła 1 nie daje o sobie zapomnieć. Kolejny weekend kierowcy spędzą na torze, a fani przed telewizorami. Areną zmagań będzie włoski tor Monza. 

Wyścig na Spa-Francorchamps nie przyniósł spektakularnego widowiska. Na torze mało się działo, a piątka najlepszych kierowców kwalifikacji dojechała na swoich pozycjach do mety. Skład podium wyglądał tak, jak już zdążyliśmy się przyzwyczaić. Pierwsze miejsce zajął Lewis Hamilton przed Valtterim Bottasem i Maxem Verstappenem. Brytyjczyk wypracował sobie ogromną przewagę w klasyfikacji mistrzostw i siódmy tytuł na koniec sezonu wydaje się być niemal pewny. Drugi w tabeli Holender traci do Hamiltona 47 punktów. Trzy punkty więcej straty ma kolega zespołowy kierowcy z numerem 44.

Dwa kolejne weekendy przyniosą włoską rywalizację. W najbliższych dniach odbędzie się Grand Prix Włoch na torze Monza, a tydzień później Formuła 1 zadebiutuje na obiekcie Mugello. To tory Ferrari i kibice włoskiej stajni z pewnością oczekiwaliby dobrego rezultatu swojej ekipy. Jednak w chwili obecnej nawet najbardziej optymistyczny fan nie może myśleć o miejscu na podium. Ostatni wyścig pokazał, że kierowcy teamu z Maranello są jedynie w stanie walczyć z drużynami środka stawki. 13 i 14 lokata Vettela i Leclerca, którzy ukończyli zmagania za Kimim Raikkonenem reprezentującym Alpha Tauri, świadczą o poważnym kryzysie.

Nadchodzący weekend znów spędzimy z Formułą 1. Początek wyścigowych emocji już w piątek. Wszystkie wydarzenia na torze będziemy mogli śledzić na antenie Eleven Sports 1. Niedzielny wyścig pokaże także Polsat.

PIĄTEK – 4 WRZEŚNIA 2020

10:30 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
*(również o 12:40)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

10:55 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: I SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:30 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
*(również o 16:40)
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: II SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

23:00 Magazyn #ELEVENF1 na żywo
Ipla
Studio: Maciej Jermakow

SOBOTA – 5 WRZEŚNIA 2020

11:30 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

11:55 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: III SESJA TRENINGOWA na żywo
Ipla

14:35 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

14:55 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: SESJA KWALIFIKACYJNA na żywo
Ipla

16:20 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 6 WRZEŚNIA 2020

14:35 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

15:05 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: WYŚCIG na żywo
Ipla

17:10 Formuła 1 – Grand Prix Włoch: STUDIO na żywo
Ipla

About Michał Winiarczyk