Handball Bundesliga w SportKlubie

25. kolejka niemieckiej Bundesligi piłkarzy ręcznych to m. in ciekawie zapowiadające się spotkanie:  Frisch Auf! Goppingen – SG Flensburg-Handewitt. Gospodarze przystępują do tego pojedynku zajmując 11. miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 19. punktów na które składa się bilans […]

25. kolejka niemieckiej Bundesligi piłkarzy ręcznych to m. in ciekawie zapowiadające się spotkanie:  Frisch Auf! Goppingen – SG Flensburg-Handewitt.

Gospodarze przystępują do tego pojedynku zajmując 11. miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie 19. punktów na które składa się bilans 9. zwycięstw, remisu oraz 13. porażek. Tegoroczna forma gospodarzy to dość duża niewiadoma Legitymują się oni bowiem, od rozpoczęcia nowego roku, bilansem dwóch zwycięstw i dwóch porażek.

Goście z kolei przyjeżdżają na południe Niemiec, w roli faworyta. Nie przegrali Oni ostatnich 6 ligowych spotkań, a jeżeli doliczyć do tego 3 kolejne zwycięstwa w Lidze Mistrzów, okazuję się że zawodnicy Flensbura złapali bardzo wysoką formę. Ostania porażka to 19 grudnia i mecz wyjazdowy z Ludwikshafen.

                                NIEDZIELA- 1 MARCA

13:30 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 25. kolejka: FRISCH AUF! GÖPPINGEN – SG FLENSBURG-HANDEWITT na żywo

 

 

About Konrad Mikołajczyk