Hit w Puławach. 21. kolejka PGNiG Superligi w Canal+ Sport

Już dzisiaj w polskiej PlusLidze dojdzie do bardzo interesującego meczu dwóch drużyn, które są zbyt słabe na rywalizację z Orlen Wisłą Płock i VIVE Kielce, ale są ma nieosiągalnym poziomie dla reszty ligi.  KS Azoty-Puławy – NMC Górnik Zabrze to […]

Już dzisiaj w polskiej PlusLidze dojdzie do bardzo interesującego meczu dwóch drużyn, które są zbyt słabe na rywalizację z Orlen Wisłą Płock i VIVE Kielce, ale są ma nieosiągalnym poziomie dla reszty ligi. 

KS Azoty-Puławy – NMC Górnik Zabrze to niewątpliwy hit 21. kolejki serii gier PGNiG Superligi. Oba zespoły zajmują w swoich grupach drugie miejsce, mając na koncie porażki jedynie z tuzami ligi. Małym faworytem dzisiejszego spotkania będą bez wątpienia Puławianie, którzy ostatnio spisują się bardzo dobrze. W ostatniej kolejce przegrali z Orlen Wisłą Płock aż 10 golami, ale przez całą pierwszą połowę trzymali równy wynik, czasami nawet wychodząc na prowadzenie. Zabrakło doświadczenia, umiejętności indywidualnych kilku kluczowych zawodników. Zabrzanie na pewno nie poddadzą się. Mają w swoim składzie szczypiornistów, którzy mogą osiągnąć tutaj dobry wynik. Przed nami bardzo interesujące, wyrównane i emocjonujące spotkania, stojące na niezłym poziomie sportowym.

ŚRODA – 7 LUTEGO 2018

18:15 PGNiG Superliga – 21. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo
CANAL+ Sport HD

18:25 
PGNiG Superliga – 21. kolejka: KS AZOTY-PUŁAWY – NMC GÓRNIK ZABRZE na żywo
CANAL+ Sport HD

About Jakub Zegarowski