Inauguracja sezonu 2. Bundesligi w Eleven Sports!

Po wakacyjnej przerwie na antenę Eleven Sports powraca druga Bundesliga.  Do drużyn, które w ubiegłym sezonie toczyły boje na zapleczu Bundesligi dołączyły cztery nowe ekip. Są to spadkowicze z niemieckiej Ekstraklasy: HSV Hamburg oraz FC Koeln, a także grające wcześniej […]

Po wakacyjnej przerwie na antenę Eleven Sports powraca druga Bundesliga.  Do drużyn, które w ubiegłym sezonie toczyły boje na zapleczu Bundesligi dołączyły cztery nowe ekip. Są to spadkowicze z niemieckiej Ekstraklasy: HSV Hamburg oraz FC Koeln, a także grające wcześniej na drugoligowych boiskach: Paderborn, Magdeburg. Kto w kampanii 2018/2019 okaże się najlepszy? Przekonamy się oglądając 2. Bundesligę na antenie Eleven!

Na nadchodzący weekend zaplanowano aż sześć transmisji. Na inaugurację sezonu w Hamburgu miejscowe HSV podejmie rewelację poprzednich rozgrywek 2. Bundesligi – Holstein Kiel. Goście w barażu o awans do najwyższej klasy rozgrywkowej musieli uznać wyższość Wolfsburga, jednak tak czy siak mogą czuć satysfakcje po kapitalnym w ich wykonaniu sezonie. Sezon 2017/2018 dla gospodarzy również zapisał się na kartach historii. Ekipa z Hamburga po raz pierwszy spadła z Bundesligi. Początek spotkania na Volksparkstadion w piątek o 20:30.

Sobotnie popołudnie to kolejna dawka emocji prosto zza naszej zachodniej granicy. Eleven przygotowało transmisję z dwóch kolejnych spotkań 2. Bundesligi. VFL Bochum podejmie na własnym podwórku tegorocznego spadkowicza – FC Koeln, a zeszłoroczny beniaminek ugości zespół Ingolstadt.

W niedzielę podobnie jak w sobotę na kanałach Eleven zobaczyć będzie można kolejne dwa spotkania. Beniaminek z Magdeburga postara się nie okazywać  zbyt rozwiązłej gościnności w stosunku do Hamburskiego St. Pauli, a Heidenheim podejmie Arminię Bielefeld. Zakończenie inauguracyjnej kolejki w poniedziałek. Wtedy to drezdeńskie Dynamo spotka się z MSV Duisburg.

PIĄTEK – 3 SIERPNIA 2018

20:25 2.Bundesliga – 1. kolejka: HAMBURGER SV – HOLSTEIN KIEL na żywo
Ipla

SOBOTA – 4 SIERPNIA 2018

12:55 2.Bundesliga – 1. kolejka: VFL BOCHUM – 1 FC. KOELN na żywo
Ipla

15:25 2.Bundesliga – 1. kolejka: SVV JAHN REGENSBURG – FC INGOLSTADT 04 na żywo
Ipla

NIEDZIELA – 5 SIERPNIA 2018

13:25 2.Bundesliga – 1. kolejka: FC MAGDEBURG – FC ST. PAULI na żywo
Ipla

15:25 2.Bundesliga – 1. kolejka FC HEIDENHEIM – DSC ARMINIA BIELEFELD na żywo
Ipla

PONIEDZIAŁEK – 6 SIERPNIA 2018

20:25 2. Bundesliga – 1. kolejka: SG DYNAMO DREZNO – MSV DUISBURG na żywo
Ipla

About Roland Śledziewski