Kolejne mecze Major League Soccer w Polsacie Sport Extra

Przed nami kolejne mecze ligi MLS. Zapraszamy do zapoznania się z planem transmisji, które obecne będą na antenie Polsatu Sport Extra. Na pierwszym miejscu w tabeli w Konferencji Wschodniej znajdują się piłkarze New York City. Na pozycję lidera awansowali oni […]

Przed nami kolejne mecze ligi MLS. Zapraszamy do zapoznania się z planem transmisji, które obecne będą na antenie Polsatu Sport Extra.

Na pierwszym miejscu w tabeli w Konferencji Wschodniej znajdują się piłkarze New York City. Na pozycję lidera awansowali oni po zwycięstwie 2:1 z drużyną New England Revolution. W tabeli o trzy punkty wyprzedzają zespół Philadelphia Union. Bardzo słabo w ostatnim czasie spisuje się drużyna Przemysława Tytonia. FC Cincinnati przegrała 1:5 z Toronto FC. Ekipa z polskim bramkarzem w składzie zajmuje obecnie ostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej. Ostatni mecz to już czwarta porażka z rzędu.

Nieco mniej zacięta walka o pierwszą pozycję trwa w Konferencji Zachodniej. Tam zdecydowanym liderem jest drużyna Los Angeles FC. Piłkarze z tego miasta aż o 17. punktów wyprzedzają drugi zespół w tabeli – Real Salt Lake. Na przeciwnym biegunie znajduje się Vancouver Whitecaps. Ta ekipa uzbierała do tej pory 27. punktów i do przedostatniej drużyny traci 7. punktów.

NIEDZIELA – 15 WRZEŚNIA 2019

01:30 Major League Soccer: PHILADELPHIA UNION – LOS ANGELES FC 
Ipla

21:30 Major League Soccer: SEATTLE SOUNDERS – NEW YORK RED BULLS 
Ipla


WTOREK – 17 WRZEŚNIA 201922:30 Magazyn MAJOR LEAGUE SOCCER 
Ipla

About Michał Winiarczyk