Kolejne mecze NHL w TVP Sport

Kolejna seria spotkań najlepszej hokejowej ligi świata – NHL. W tym tygodniu stacja TVP Sport pokaże dwa spotkania.   W nocy z 13 na 14 listopada New York Islanders podejmą u siebie Toronto Maple Leafs. Będzie to mecz drużyn z górnej […]

Kolejna seria spotkań najlepszej hokejowej ligi świata – NHL. W tym tygodniu stacja TVP Sport pokaże dwa spotkania.  

W nocy z 13 na 14 listopada New York Islanders podejmą u siebie Toronto Maple Leafs. Będzie to mecz drużyn z górnej części tabeli Konferencji Wschodniej. Nowojorczycy przegrali w tym roku zaledwie trzy razy i prezentują bardzo widowiskowy hokej. Gwiazda Islanders Auston Matthews pokazuje, że obecnie jest jednym z najlepszych zawodników w NHL. Maple Leafs przegrali ostatnie dwa spotkania i liczą na przerwanie złej passy. Poprzednie spotkanie tych drużyn zakończyło się zwycięstwem graczy z Toronto.

Wielkie granie szykuje się o pierwszej w nocy 17 listopada – zagrają kolejne dwie świetnie spisujące się ekipy z Konferencji Wschodniej. Chodzi o spotkanie Boston BruinsWashington Capitals. Choć Bruins przegrali kilka ostatnich spotkań to wciąż utrzymują się w czubie tabeli, dzięki znakomitym wynikom z początku sezonu. Teraz zagrają z Capitals, którzy imponują w tym sezonie formą. Te spotkanie określane jest jago megahit.

CZWARTEK – 14 LISTOPADA 2019

01:00 NHL: NEW YORK ISLANDERS – TORONTO MAPLE LEAFS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

NIEDZIELA – 17 LISTOPADA 2019

01:00 NHLBOSTON BRUINS – WASHINGTON CAPITALS 
sport.tvp.pl

 

 

About Michał Dąbrowski

Piszę o sporcie, bo lubię.