Kolejne ważne mecze w MLS. Transmisje w Eurosporcie!

Już w nocy z niedzieli na poniedziałek widzowie Eurosportu będą mogli oglądać spotkania Vanocover Whitecaps – Seattle Sounders, New York Red Bulls – Toronto FC oraz Columbus Crew SC – New York City. W meczu Vancover – Seattle tak naprawdę […]

Już w nocy z niedzieli na poniedziałek widzowie Eurosportu będą mogli oglądać spotkania Vanocover Whitecaps – Seattle Sounders, New York Red Bulls – Toronto FC oraz Columbus Crew SC – New York City.

W meczu Vancover – Seattle tak naprawdę trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Z jednej strony ekipa gospodarzy, która pewnie przeszła wcześniejszą rudną, lecz grają w kratkę i często zdarzają im się potknięcia. Z drugiej strony piłkarze z Seattle, którzy osiągają ostatnio lepszy wyniki, jednak nie są drużyną na tyle silną, aby mówić o nich w roli wielkich faworytów. Sugeruje nam to, po prostu dobre spotkanie, które miejmy nadzieję przyniesie nam sporo piłkarskich wrażeń. Początek meczu 1:30.

Emocji nie zabraknie również w New Yorku gdzie Red Bulls będą podejmowali Toronto FC. Ekipa gospodarzy ostatnio prezentuje przyzwoitą formę, w ostatnich pięciu meczach wygrali trzy razy. Piłkarze z Toronto także potrafią grać dobrą piłkę, jednak ich postawa często jest nierówna i nieprzewidywalna. Kto zatem będzie lepszy? Start meczu 00:00.

W dwóch wcześniej opisywanych rywalizacjach ciężko wskazać faworyta, w następnym meczu o to zdecydowanie łatwiej. Spotkanie Columbus Crew – New York City FC. Gospodarze wygrali cztery z ostatnich pięciu spotkań i gra przeciwko temu zespołowi nie należy do najprzyjemniejszych. Goście wielu argumentów nie mają, w ostatnich pięciu starciach udało im się zwyciężyć zaledwie raz. Czy będziemy świadkami niespodzianki? Początek meczu 1:00.

PONIEDZIAŁEK – 30 PAŹDZIERNIKA 2017

01:25 Major League Soccer – Play-off: VANCOUVER WHITECAPS – SEATTLE SOUNDERS na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

WTOREK – 31 PAŹDZIERNIKA 2017

00:25 Major League Soccer – Play-off: NEW YORK RED BULLS – TORONTO FC na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

ŚRODA – 1 LISTOPADA 2017

00:55 Major League SoccerPlay-off: COLUMBUS CREW – NEW YORK CITY na żywo
Eurosport 1 HDEurosport PlayerIpla

About Jakub Lipiec