Kolejny wyścig z serii Nascar Xfinity na antenie Sportklubu

Już jutro rozegrany zostanie kolejny wyścig  Nascar Xfinity Series. Kierowcy nie opuścili Stanów Zjednoczonych, tym razem rywalizować będą w Phoenix.  Po zmaganiach w Boyd Gaming 300 na torze Las Vegas Motor Speedway oraz Production Alliance Group 300 na Auto Club Speedway, […]

Już jutro rozegrany zostanie kolejny wyścig  Nascar Xfinity Series. Kierowcy nie opuścili Stanów Zjednoczonych, tym razem rywalizować będą w Phoenix. 

Po zmaganiach w Boyd Gaming 300 na torze Las Vegas Motor Speedway oraz Production Alliance Group 300 na Auto Club Speedway, przyszedł czas na ściganie w Phoenix. Już w sobotę odbędzie się rywalizacja na tamtejszym obiekcie. To dopiero początek zaplanowanych wyścigów w 39. sezonie serii. Łącznie zawodnicy wezmą udział w 33. rundach.

Na czele klasyfikacji generalnej znajduje się Harrison Burton. Tuż za kierowcą Toyoty znajduje się dwóch zawodników jeżdżących Fordami – Chase Briscoe oraz Austin Cindric. Kolejna odsłona rywalizacji pomiędzy tymi kierowcami, ale też całą resztą stawki już w sobotę. Transmisja będzie obecna na antenie Sportklubu. Początek o 22:00.

SOBOTA – 7 MARCA 2020

22:00 NASCAR Xfinity Series, Phoenix, USA: WYŚCIG na żywo

Komentarz: Jan Ciosek, Michał Olszak

About Michał Winiarczyk