KRISPOL 1. Liga w Polsacie Sport

24. kolejka KRISPOL 1. Ligi siatkarzy to m.in spotkanie Lechia Tomaszów Mazowiecki- SPS Chrobry Głogów. Siatkarze Lechii przystąpią do tego spotkania po passie 3 porażek z rzędu. Ostatnie raz zwyciężyli Oni w pojedynku z Norwidem Częstochowa. Pokonując częstochowian, na własnym […]

24. kolejka KRISPOL 1. Ligi siatkarzy to m.in spotkanie Lechia Tomaszów Mazowiecki- SPS Chrobry Głogów.

Siatkarze Lechii przystąpią do tego spotkania po passie 3 porażek z rzędu. Ostatnie raz zwyciężyli Oni w pojedynku z Norwidem Częstochowa. Pokonując częstochowian, na własnym parkiecie 3:0. Jak się później, niespodziewanie, okazało było to jedyne zwycięstwo siatkarzy z Tomaszowa Mazowieckiego w bieżącym miesiącu, o czym przesadziły kolejne porażki z Siedlcami, Wrocławiem oraz Jaworznem, warto dodać, że wszystkie te drużyny są niżej notowane w tabeli ligowej.

W jeszcze gorszych nastrojach do czwartkowego pojedynku podejdą jednak siatkarze Chrobrego Głogów.  Ostatnie ich zwycięstwo przypada bowiem na 11. stycznia kiedy to zwyciężyli na własnym parkiecie, z ostatnią w tabeli, drużyną ze Spały. Kolejne mecze to passa sześciu przegranych. Jeszcze gorzej sytuacja dla zawodników z Głogowa wygląda, gdy spojrzymy na ich poczynania na obcych parkietach. Ostatnie zwycięstwo w takich okolicznościach to zwycięstwo w 1/32 Pucharu Polski z zespołem Słupca 3:0.

                              ŚRODA – 26 LUTEGO

20:30 KRISPOL 1. liga – 24. kolejka: LECHIA TOMASZÓW MAZOWIECKI – SPS CHROBRY GŁOGÓW na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Konrad Mikołajczyk