Legia – Cracovia w Polsacie i Polsacie Sport

W najbliższą niedzielę w spotkaniu o Superpuchar Polski zmierzą się mistrz Polski – Legia Warszawa oraz zdobywca Pucharu Polski – Cracovia. Spotkanie transmitowane będzie w otwartym Polsacie i Polsacie Sport.  Legia Warszawa w minionym sezonie odzyskała tytuł mistrzowski, który był […]

W najbliższą niedzielę w spotkaniu o Superpuchar Polski zmierzą się mistrz Polski – Legia Warszawa oraz zdobywca Pucharu Polski – Cracovia. Spotkanie transmitowane będzie w otwartym Polsacie i Polsacie Sport. 

Legia Warszawa w minionym sezonie odzyskała tytuł mistrzowski, który był w posiadaniu Piasta Gliwice. Legioniści tytuł zapewnili sobie na dwie kolejki przed końcem rozgrywek. Natomiast Cracovia pokonując w finale broniącą tytułu Lechię Gdańsk 3-2 po dogrywce zapewniła sobie możliwość na wygranie kolejnego trofeum. W finale Superpucharu zespół Michała Probierza nie jest uważany za faworyta, ale w Pucharze Polski były podobne odczucia. Spotkanie finałowe o Superpuchar Polski rozpocznie się o godzinie 20.

NIEDZIELA – 09 SIERPNIA   2020

19:00 Superpuchar Polski, Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

20:00 Superpuchar Polski, Finał: LEGIA WARSZAWA – CRACOVIA na żywo
Polsat Sport HDIpla

22:00 Superpuchar Polski, Finał: STUDIO na żywo
Polsat Sport HDIpla

About Łukasz Urbanowski