Lekkoatletyka – Diamentowa Liga w Rzymie w Polsacie Sport Extra

Sześcioro reprezentantów Polski wystąpi w czwartek w Rzymie w kolejnym mityngu Diamentowej Ligi. W pchnięciu kulą wystartują Michał Haratyk i Konrad Bukowiecki, a w biegu na 800 m Adam Kszczot i Marcin Lewandowski. Transmisja zawodów w Polsacie Sport Extra od […]

Sześcioro reprezentantów Polski wystąpi w czwartek w Rzymie w kolejnym mityngu Diamentowej Ligi. W pchnięciu kulą wystartują Michał Haratyk i Konrad Bukowiecki, a w biegu na 800 m Adam Kszczot i Marcin Lewandowski. Transmisja zawodów w Polsacie Sport Extra od godziny 20.00.

Mistrz Europy Haratyk (KS Sprint Bielsko-Biała) i wicemistrz Bukowiecki (KS AZS UWM Olsztyn) wystąpią w silnie obsadzonym konkursie kulomiotów. W biegu na 800 m Adam Kszczot (RKS Łódź) i Marcin Lewandowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) rywalizowali będą z wieloma zawodnikami światowej czołówki. Po raz kolejny w cyklu Diamentowej Ligi zaprezentuje się mistrzyni Europy z Berlina w biegu na 400 m Justyna Święty-Ersetic (AZS AWF Katowice). Patryk Dobek (MKL Szczecin) wystąpi w biegu na 400 m ppł, który tym razem nie będzie zaliczany do klasyfikacji generalnej cyklu.

CZWARTEK – 6 CZERWCA 2019

20:00 Lekkoatletyka: Diamentowa Liga w Rzymie na żywo
Ipla

About Mateusz Bartkowiak