Ligowy sprawdzian VIVE Kielce przed meczem z THW Kiel. Transmisja w nSport+

Kanał nSport+ pokaże jedno spotkanie 23. kolejki PGNiG Superligi mężczyzn. W Głogowie, Chrobry podejmie PGE Vive Kielce.  Faworytem wtorkowego meczu będą goście. Podopieczni Tałanta Dujszejbajewa spisują się na wiosnę bardzo dobrze. Oprócz wysokich wygranych w lidze, przyszły wreszcie dobre wyniki […]

Kanał nSport+ pokaże jedno spotkanie 23. kolejki PGNiG Superligi mężczyzn. W Głogowie, Chrobry podejmie PGE Vive Kielce. 

Faworytem wtorkowego meczu będą goście. Podopieczni Tałanta Dujszejbajewa spisują się na wiosnę bardzo dobrze. Oprócz wysokich wygranych w lidze, przyszły wreszcie dobre wyniki w Lidze Mistrzów. Wyjazdowy remis z Flensburgiem i domowe zwycięstwo z Celje muszą wzbudzać respekt. Wydaje się, że PGE Vive wreszcie znalazło odpowiedni balans między obroną a atakiem. Ich akcje są płynne, trudne do przeczytania i skuteczne. Bardzo ciężko sobie wyobrazić, żeby sposób na Kielczan znalazł Chrobry Głogów. Gospodarze do końca sezonu będą walczyć o utrzymanie i choć każde zdobyte oczko z tak renomowanym rywalem byłoby wielkim wyczynem, jest ono bardzo mało prawdopodobne.

pasek2

WTOREK – 20 LUTEGO 2018

18:15 PGNiG Superliga – 23. kolejka: WSTĘP DO MECZU na żywo


18:25
 PGNiG Superliga – 23. kolejka: CHROBRY GŁOGÓW – PGE VIVE KIELCE na żywo

pasek2

About Jakub Zegarowski