Liqui Moly Bundesliga w Sportklubie i w Canal+ Family

W tym tygodniu w Niemczech rozegrana zostanie 25. kolejka Liqui Moly Handball Bundesligi. Ponadto zaplanowano rozegranie awansem spotkania 32. serii gier. Transmisje z ligi aszych zachodnich sąsiadów przeprowadzą Sportklub oraz Canal+ Family. W czwartek obejrzeć będziemy mogli starcie 32. kolejki […]

W tym tygodniu w Niemczech rozegrana zostanie 25. kolejka Liqui Moly Handball Bundesligi. Ponadto zaplanowano rozegranie awansem spotkania 32. serii gier. Transmisje z ligi aszych zachodnich sąsiadów przeprowadzą Sportklub oraz Canal+ Family.

W czwartek obejrzeć będziemy mogli starcie 32. kolejki pomiędzy Rhein-Neckar Löwem a HSG Nordhorn-Lingen. Rzecz jasna, to gospodarze będą jego faworytem – zajmując miejsce w czołowej czwórce są kandydatem do gry o medale, natomiast goście walczą o uniknięcie spadku z Bundesligi. Lwy muszą pamiętać jednak, że jako jedne z nielicznych mają wszystkie zaplanowane do tej pory spotkania rozegrane, a mecz rozegrany awansem jeszcze bardziej naruszy optykę patrzenia na ligową tabelę.

W sobotę na boisko wybiegnie jedna z drużyn, która tych meczów ma najmniej – THW Kiel mimo to jest wiceliderem rozgrywek, a w wyjazdowym meczu z TSV Hannover-Burgdorf ma dużą szansę na dwa punkty, mogące dać przynajmniej chwilowe pierwsze miejsce w tabeli. W niedzielę jednak na parkiecie zamelduje się największy rywal kilończyków – SG Flensburg-Handewitt na własnym terenie zmierzy się z SC DHfK Lipsk, dziesiątą drużyną tabeli.

CZWARTEK – 8 KWIETNIA 2021

23:05 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 32. kolejka: RHEIN-NECKAR LÖWEN – HSG NORDHORN-LINGEN 

SOBOTA- 10 KWIETNIA 2021

23:00 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 25. kolejka: TSV HANNOVER-BURGDORF – THW KIEL 


NIEDZIELA – 11 KWIETNIA 2021

13:25 LIQUI MOLY Handball Bundesliga – 25. kolejka: SG FLENSBURG-HANDEWITT – SC DHFK LIPSK 
*(o 23:25
w Sportklubie)

About Wojciech Nowakowski