Łukasz Wiśniowski przechodzi do Eleven Sports

ELEVEN SPORTS wzmacnia swój redakcyjny zespół w Polsce. 22 września współpracę ze stacją rozpocznie Łukasz Wiśniowski. Łukasz Wiśniowski będzie komentował mecze hiszpańskiej LaLiga Santander i włoskiej Serie A TIM oraz występował w studiu. W przeszłości był m.in. dziennikarzem telewizji Orange […]

ELEVEN SPORTS wzmacnia swój redakcyjny zespół w Polsce. 22 września współpracę ze stacją rozpocznie Łukasz Wiśniowski.

Łukasz Wiśniowski będzie komentował mecze hiszpańskiej LaLiga Santander i włoskiej Serie A TIM oraz występował w studiu.

W przeszłości był m.in. dziennikarzem telewizji Orange Sport, gdzie relacjonował spotkania piłkarskiej ekstraklasy i 1. ligi. Z sukcesami pracował także w Polskim Związku Piłki Nożnej, współtworząc popularny kanał internetowy „Łączy nas piłka”.

Łukasz Wiśniowski pojawiał się już w naszym studiu jako gość przy okazji ważnych wydarzeń piłkarskich, ale teraz postanowiliśmy znacznie poszerzyć zakres naszych wspólnych działań. Cieszymy się na tę współpracę, bo Łukasz to bez wątpienia jeden z najlepszych dziennikarzy sportowych młodego pokolenia.mówi Patryk Mirosławski, redaktor naczelny ELEVEN SPORTS w Polsce.

About Jakub Telecki