Mecz 15. kolejki Fortuna 1.Ligi w Polsacie Sport

Dzisiaj zostało rozegranych już kilka spotkań 15. kolejki Fortuna 1.Ligi, która przypada na środek tygodnia. Polsat Sport zaplanował transmisję jednego meczu tej serii gier. Jutro o 20:30 Arka Gdynia podejmie na własnym boisku Koronę Kielce. Piłkarze klubu z Trójmiasta dobrze […]

Dzisiaj zostało rozegranych już kilka spotkań 15. kolejki Fortuna 1.Ligi, która przypada na środek tygodnia. Polsat Sport zaplanował transmisję jednego meczu tej serii gier.

Jutro o 20:30 Arka Gdynia podejmie na własnym boisku Koronę Kielce. Piłkarze klubu z Trójmiasta dobrze rozpoczęli nowy sezon, dając jasny sygnał, że chcą szybko powrócić do PKO Ekstraklasy. Z biegiem czasu spisują się jednak gorzej, przeplatając udane występy słabszymi. W poczynaniach ekipy prowadzonej przez Ireneusza Mamrota brakuje bez wątpienia regularności. Po porażce z Widzewem 1-2 gdynianie jeszcze bardziej oddalili się od liderującej dwójki i z dorobkiem 24. punktów na koncie zajmują 5. miejsce w tabeli. Goście na początku nowych rozgrywek radzili sobie bardzo słabo, ale ostatnimi czasy ich postawa uległa zdecydowanej poprawie. Dzięki temu systematycznie pną się w górę i obecnie plasują się na 9. pozycji ze stratą tylko 3.  „oczek” do najbliższych rywali. „Scyzory” wygrały ostatnie 2. starcia, nie tracąc w nich ani jednego gola. Teraz przed nimi niezwykle trudne zadanie, ale wydaje się, że są w stanie pokusić się o sprawienie niespodzianki.

ŚRODA – 2 GRUDNIA 2020

20:20 Fortuna 1. Liga – 15. kolejka: ARKA GDYNIA – KORONA KIELCE 
Polsat Sport HD

 

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.