Mecz 24. kolejki Championship w Eleven Sports

Po przerwie spowodowanej zmaganiami w Pucharze Anglii w poprzedni weekend piłkarze klubów angielskiej Championship wracają do gry. Czas na 24. kolejkę tych rozgrywek. Na Eleven Sports 2 będzie można zobaczyć spotkanie inaugurujące nową serię gier, w którym Middlesbrough podejmie Birmingham […]

Po przerwie spowodowanej zmaganiami w Pucharze Anglii w poprzedni weekend piłkarze klubów angielskiej Championship wracają do gry. Czas na 24. kolejkę tych rozgrywek.

Na Eleven Sports 2 będzie można zobaczyć spotkanie inaugurujące nową serię gier, w którym Middlesbrough podejmie Birmingham City. Gospodarze odpadli ostatnio z rozgrywek pucharowych, ulegając 1-2 po zaciętej walce ligowemu rywalowi – Brentford. W lidze z kolei spisują się bardzo solidnie, co pozwala im zajmować 7. miejsce ze stratą zaledwie punkta do 6. Watford. Goście również pożegnali się z Pucharem Anglii, ale nie jest to żadne zaskoczenie, bowiem mierzyli się oni z Manchesterem City i to na Etihad Stadium. W Championship ich postawa pozostawia wiele do życzenia. Podopieczni Aitora Karanki plasują się na 19. pozycji w lidze z dorobkiem 23. punktów. W dodatku w ostatnich 4. meczach nie zdobyli nawet gola. Warto dodać, że obie ekipy spotkały się 19. grudnia w Birmingham i wówczas zdecydowanie lepsi okazali się piłkarze Boro, wygrywając 4-1.

SOBOTA – 16 STYCZNIA 2021

13:25 Championship – 24. kolejka: MIDDLESBROUGH FC – BIRMINGHAM CITY FC na żywo
Ipla

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.