Mecz 25. kolejki Championship w Eleven Sports 1

W Championship, podobnie jak w Premier League, w okresie świątecznym piłkarze nie mają zbyt wiele odpoczynku. Po kolejce rozgrywanej w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia przed nami emocje związane z kolejną serią gier. Jutro o 16:00 rozpocznie się pojedynek Huddersfield […]

W Championship, podobnie jak w Premier League, w okresie świątecznym piłkarze nie mają zbyt wiele odpoczynku. Po kolejce rozgrywanej w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia przed nami emocje związane z kolejną serią gier.

Jutro o 16:00 rozpocznie się pojedynek Huddersfield z Blackburn Rovers. Gospodarze ewidentnie nie mogą pozbierać się po spadku z Premier League, bowiem w 24. dotychczas rozegranych spotkaniach zgromadzili na swoim koncie 25. punktów i zajmują odległe, 20. miejsce. Ich przewaga nad otwierającym strefę spadkową Luton Town wynosi 4. „oczka”. „Terriery” spisują się bardzo nieregularnie, nie są w stanie odnieść kilu zwycięstw z rzędu, przeplatają je remisami i porażkami. Dwa dni temu uległy na wyjeździe Middlesbrough 0-1. Ich rywale natomiast podzieli się punktami z Birmingham City ( padł remis 1-1). Goście jak na razie radzą sobie naprawdę nieźle i z dorobkiem 36. „oczek” na koncie zajmują 9. pozycję w rozgrywkach. Trzykrotni mistrzowie Anglii z pewnością mają nadzieje na udział w barażach i walkę o powrót do Premier League, z której spadli w sezonie 2011/12. Podopieczni Tony’ego Mowbraya są niepokonani od 8. kolejek i będą chcieli podtrzymać tę doskonałą passę. Bez dwóch zdań są faworytami jutrzejszego starcia.

NIEDZIELA – 29 GRUDNIA 2019

15:55 Championship – 25. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN FC – BLACKBURN ROVERS FC na żywo
Ipla

 

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.