Mecz 3. kolejki Championship w Eleven Sports 3

Przed nami 3. kolejka rozgrywek angielskiej Championship. W Eleven Sports 3 będzie można zobaczyć jedno spotkanie tej serii gier. Dzisiaj o 20:45 Huddersfield podejmie na własnym boisku Nottingham Forest. Obie drużyny rozpoczęły nowy sezon bardzo słabo, od dwóch porażek. Gospodarze […]

Przed nami 3. kolejka rozgrywek angielskiej Championship. W Eleven Sports 3 będzie można zobaczyć jedno spotkanie tej serii gier.

Dzisiaj o 20:45 Huddersfield podejmie na własnym boisku Nottingham Forest. Obie drużyny rozpoczęły nowy sezon bardzo słabo, od dwóch porażek. Gospodarze nie zdobyli do tej pory żadnej bramki, ulegając Norwich 0-1 i Brentford 0-3. Goście mają dokładnie taki sam bilans bramkowy, bowiem dwukrotnie przegrali swoje mecze w stosunku 0-2 (najpierw z QPR, a następnie z Cardiff City). Ten słaby początek sprawił, że „Terriery” i podopieczni Sabriego Lamouchi sąsiadują ze sobą w tabeli, zajmując odpowiednio 21. i 22. miejsce. Jedno jest pewne dzisiejszego wieczoru – któryś z zespołów na pewno się przełamie.

PIĄTEK – 25 WRZEŚNIA 2020

20:40 Championship – 3. kolejka: HUDDERSFIELD TOWN FC – NOTTINGHAM FORREST FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.