Mecz 31. kolejki Championship w Eleven Sports

Piłkarze klubów angielskiej Championship nie mają ani chwili na odpoczynek. Po kolejce rozegranej w ciągu tygodnia czas na weekendowe zmagania. Na Eleven Sports 3 będziemy mogli zobaczyć spotkanie otwierające 31. serię gier, w którym zmierzą się ekipy Watford i Derby […]

Piłkarze klubów angielskiej Championship nie mają ani chwili na odpoczynek. Po kolejce rozegranej w ciągu tygodnia czas na weekendowe zmagania.

Na Eleven Sports 3 będziemy mogli zobaczyć spotkanie otwierające 31. serię gier, w którym zmierzą się ekipy Watford i Derby County. Gospodarze zajmują jak na razie 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 54. punktów na koncie. Do 3. Swansea tracą 2. „oczka”, ale „Łabędzie” rozegrały 2. mecze mniej. Podopieczni hiszpańskiego szkoleniowca Xisco z kolei w ostatnich 3. starciach zanotowali dwa zwycięstwa i jeden remis, nie tracąc ani jednego gola. Goście prawdopodobnie będą walczyli o utrzymanie do samego końca, bowiem ich przewaga nad otwierającym strefę spadkową Sheffield Wednesday to 6. punktów. Niemniej jednak „Barany” w poprzednich dwóch spotkaniach odnotowały dwie wygrane, więc ich sytuacja nieco się poprawiło. O kolejną zdobycz będzie jednak bardzo trudno.

PIĄTEK – 19 LUTEGO 2021

20:40 Championship – 31. kolejka: WATFORD FC – DERBY COUNTY FC na żywo
Ipla
Komentarz: Marcin Grzywacz – Tomasz Zieliński

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.