Mecz 39. kolejki Championship w Eleven Sports

Tydzień temu piłkarze zespołów angielskiej Championship wrócili na boiska po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Teraz czas na zmagania w 39. kolejce. Dzisiaj o 13:30 rozpocznie się starcie pomiędzy Preston North End a Cardiff City. Obie ekipy zgromadziły do tej pory […]

Tydzień temu piłkarze zespołów angielskiej Championship wrócili na boiska po przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa. Teraz czas na zmagania w 39. kolejce.

Dzisiaj o 13:30 rozpocznie się starcie pomiędzy Preston North End a Cardiff City. Obie ekipy zgromadziły do tej pory na swoich kontach tyle samo punktów (57.) i zajmują odpowiednio 6. i 7. miejsce w tabeli. Bez wątpienia to bardzo istotny mecz w kontekście gry w barażach o awans do Premier League. Na bezpośrednią promocję zarówno jedni, jak i drudzy nie mają już szans. Przed tygodniem gospodarze zdołali tylko zremisować z outsiderem rozgrywek (Luton Town), goście z kolei pokonali na własnym boisku 2-0 wicelidera- Leeds United. Patrząc na te wyniki, to drużyna z Walii wydaje się być faworytem do zgarnięcia pełnej puli. W rundzie jesiennej w pojedynku tych zespołów padł bezbramkowy remis.