Mecz hokejowy Polska – Słowacja w TVP Sport HD

W Krynicy-Zdrój polscy i słowaccy hokeiści rozegrają mecze towarzyskie przed mistrzostwami świata. Rywalizacja z wyżej notowanym rywalem będzie ważnym testem dla polskiej drużyny. Już od koniec kwietnia w Kijowie Polacy po raz kolejny powalczą o awans do elity. Forma na […]

W Krynicy-Zdrój polscy i słowaccy hokeiści rozegrają mecze towarzyskie przed mistrzostwami świata. Rywalizacja z wyżej notowanym rywalem będzie ważnym testem dla polskiej drużyny.

Już od koniec kwietnia w Kijowie Polacy po raz kolejny powalczą o awans do elity. Forma na mistrzostwa świata musi być najwyższa w czym pomóc mają sparingi ze Słowacją. Hokeiści ze Słowacji należą do światowej czołówki. Na początku maja Słowacy rozpoczną mistrzostwa świata elity. Rok temu na światowym czempionacie reprezentanci Słowacji niespodziewanie nie awansowali do ćwierćfinału i zajęli 9. miejsce.

W Krynicy-Zdrój rozegrane zostaną mecze towarzyskie, co otwiera szansę na zwycięstwo dla naszych zawodników. Fragmenty piątkowego spotkania zostaną pokazane dla antenie TVP Sport HD. Cały mecz będzie można oglądać na stronie sport.tvp.pl.

PIĄTEK – 7 KWIETNIA 2017

17:25 Mecz Towarzyski: POLSKA – SŁOWACJA na żywo
*(wejścia w TVP Sport o 17:25, 18:15, 19:10)
 sport.tvp.plTVP Sport HD

About Kamil Karczmarek