Mecze 1. rundy play-off w TVP Sport

Kolejny tydzień zmagań hokeistów w drodze po Puchar Stanleya. W tym  tygodniu na antenie TVP Sport zostaną pokazane cztery spotkania. W PNC Arena Hurricanes zmierzą się z Capitals. Washington wykorzystał atut własnego boiska i wygrał dwa pierwsze spotkania. W obu meczach […]

Kolejny tydzień zmagań hokeistów w drodze po Puchar Stanleya. W tym  tygodniu na antenie TVP Sport zostaną pokazane cztery spotkania.

W PNC Arena Hurricanes zmierzą się z Capitals. Washington wykorzystał atut własnego boiska i wygrał dwa pierwsze spotkania. W obu meczach kluczowa okazała się pierwsza tercja. Drugie spotkanie rozstrzygnęło się dopiero po dogrywce. Bramkę na wagę zwycięstwa dla graczy Todda Reirdena zdobył Amerykanin Brooks Orpik. Jeśli hokeiści z Caroliny chcą przedłużyć rywalizację w tej parze to muszą wygrać dwa pojedynki.

Stan rywalizacji 1. rundy fazy play-off pomiędzy Boston Bruins a Toronto Maple Leafs wynosi 2:2. Ekipy te wygrywają mecze na przemian. W ostatnim górą były Miśki, więc teraz, jeśliby zachować ten system, powinni triumfować hokeiści z Kanady.

St. Louis Blues kontra Winnipeg Jets. Również w tej parze stan rywalizacji to 2:2. Co ciekawe zespoły te wygrywały spotkania tylko na lodowisku rywala. Ostatnie z nich rozstrzygnęło się dopiero w dogrywce.

 

PIĄTEK – 19 KWIETNIA 2019

01:00 NHL: CAROLINA HURRICANES – WASHINGTON CAPITALS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

SOBOTA- 20 KWIETNIA 2019

01:00 NHL: BOSTON BRUINS – TORONTO MAPLE LEAFS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

NIEDZIELA – 21 KWIETNIA 2019

01:00 NHL: ST LOUIS BLUES – WINNIPEG JETS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

21:00 NHL: mecz 1. rundy fazy play-off na żywo
TVP Sport HD
sport.tvp.pl

About Mateusz Bartkowiak