Mecze 2. rundy play-off w TVP Sport

W tym tygodniu na antenie TVP Sport trzy pojedynki z play-off. Najbliżej awansu do kolejnej rundy są hokeiści z Caroliny, którzy prowadzą z Islanders już 2:0.  Hokeistom z Colorado udało się wywieźć jedno zwycięstwo z SAP Center w spotkaniu z San […]

W tym tygodniu na antenie TVP Sport trzy pojedynki z play-off. Najbliżej awansu do kolejnej rundy są hokeiści z Caroliny, którzy prowadzą z Islanders już 2:0. 

Hokeistom z Colorado udało się wywieźć jedno zwycięstwo z SAP Center w spotkaniu z San Jose. Mało kto wierzył w taką sytuację, ponieważ gracze Jareda Bednara w pierwszym pojedynku polegli aż 5:2. 

Carolina Hurricanes jest w najlepszej sytuacji z drużyn, które walczą o Puchar Stanleya, ponieważ wygrała oba spotkania wyjazdowe. Islanders przyjadą do PNC Arena z myślą, że kolejne dwie porażki zakończa rywalizację w tej parze. Oba spotkania dostarczyły kibicom mnóstwo emocji. Pierwsze z nich rozstrzygnęło się po dogrywce, w drugim New York prowadził do trzeciej tercji.

Dotychczasowe starcia między Bostonem i Jackets w fazie play-off kończyły się wynikami 3:2. W obu przypadkach spotkania rozstrzygnęły się po dogrywce. Zespoły w fazie zasadniczej rywalizowały ze sobą trzy razy. Dwa mecze wygrali Bruins, raz Columbus.

 

ŚRODA – 1 MAJA 2019

04:00 NHL: COLORADO AVALANCHE – SAN JOSE SHARKS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

SOBOTA – 4 MAJA 2019

01:00 NHL: CAROLINA HURRICANES – NEW YORK ISLANDERS  na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

NIEDZIELA – 5 MAJA 2019

01:15 NHL: BOSTON BRUINS – COLUMBUS BLUE JACKETS na żywo
TVP Sport HD
 sport.tvp.pl

About Mateusz Bartkowiak