Mecze czeskiej ekstraklasy i MLS na antenach Polsatu Sport

Po jednym meczu 1. ligi czeskiej i MLS będzie można zobaczyć na antenach Polsatu Sport. W sobotę o 17:00 Slavia Praga zagra z Sigmą Ołomuniec w ramach ostatniej, 30. kolejki czeskiej ekstraklasy. Gospodarze tego spotkania mają już zapewnione 1. miejsce […]

Po jednym meczu 1. ligi czeskiej i MLS będzie można zobaczyć na antenach Polsatu Sport.

W sobotę o 17:00 Slavia Praga zagra z Sigmą Ołomuniec w ramach ostatniej, 30. kolejki czeskiej ekstraklasy. Gospodarze tego spotkania mają już zapewnione 1. miejsce w tabeli po fazie zasadniczej i mogą spokojnie przygotowywać się do rundy finałowej. Goście cały czas mogą liczyć na występ w niej, ale muszą wygrać na boisku lidera, a ponadto liczyć na to, że Slovan Liberec przegra swój mecz. Zapowiada się więc ciekawe starcie, w którym przyjezdni będą bardzo zdeterminowani.

O północy rozpocznie się spotkanie zespołów zamykających tabele obu konferencji MLS – Atlanty United i Colorado Rapids . Gospodarze po 6. rozegranych pojedynkach zgromadzili na swoim koncie 5. punktów, natomiast goście rozegrali 2. mecze więcej, w których zanotowali 2. remisy, a pozostałe przegrali. Biorąc pod uwagę postawę obu drużyn faworytem jest Atlanta, która w dodatku ma przewagę własnego boiska.

SOBOTA – 27 KWIETNIA 2019

16:55 1.Liga – 30. kolejka: SK SLAVIA PRAGA – SK SIGMA OŁOMUNIEC na żywo
*(o 22:30  w Polsat Sport News HD)
Ipla
Komentarz: Szymon Rojek – Marcin Kalita

00:00 (sb/nd) Major League Soccer: ATLANTA UNITED – COLORADO RAPIDS na żywo
Ipla
Komentarz: Robert Zieliński

About Eryk Waniek

Pasjonat angielskiej piłki, Madridista od małego, oddany kibic Radomiaka, sympatyk Czarnych Radom.