Michał Gąsiorowski odchodzi z radia zapinamypasy.pl

Michał Gąsiorowski, który od początku istnienia zapinamypasy.pl pełnił funkcję szefa radia, odchodzi z projektu stworzonego przez Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego. Rozstanie nastąpiło z końcem marca. Zbyt wiele różnic dzieli mnie i właścicieli w wizji radia i całego projektu zapinamypasy. […]

Michał Gąsiorowski, który od początku istnienia zapinamypasy.pl pełnił funkcję szefa radia, odchodzi z projektu stworzonego przez Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego. Rozstanie nastąpiło z końcem marca.

Zbyt wiele różnic dzieli mnie i właścicieli w wizji radia i całego projektu zapinamypasy. Nie zmienia to mojej wiary w słuszność i potrzebę radia sportowego w Polsce. Przez 2 miesiące, jakie tam spędziłem, udało się osiągnąć bardzo dużo. Rozpoczęliśmy nadawanie w ekspresowym tempie i był to naprawdę dobry start. Dziękuję wszystkim, którzy się zaangażowali i uznali, że warto.

napisał na swoim profilu na Twitterze Michał Gąsiorowski

Wcześniej Gąsiorowski przez 16 lat pracował w radiowej Trójce. Możemy go zobaczyć i usłyszeć przy okazji transmisji Formuły 1 w stacji Eleven Sports.

About Dawid Borucki

https://twitter.com/d_boruc, redaktor TakSięGra, sędzia WZPR, student politologii i dziennikarstwa (UAM Poznań)