Mistrzostwa Europy U-19 w Futsalu na antenie TVP Sport HD oraz w serwisie sport.tvp.pl

Trwa pierwsza edycja w historii  Mistrzostw Europy U-19 w Futsalu. W imprezie rozgrywanej w łotewskiej Rydze bierze udział reprezentacja Polski, która dostała się do imprezy dzięki zwycięstwu w grupie eliminacyjnej. Transmisje decydujących pojedynków w serwisie sport.tvp.pl oraz na antenie TVP […]

Trwa pierwsza edycja w historii  Mistrzostw Europy U-19 w Futsalu. W imprezie rozgrywanej w łotewskiej Rydze bierze udział reprezentacja Polski, która dostała się do imprezy dzięki zwycięstwu w grupie eliminacyjnej. Transmisje decydujących pojedynków w serwisie sport.tvp.pl oraz na antenie TVP Sport HD.

W turnieju bierze udział osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie A znalazły się reprezentacje Portugalii, Rosji, Łotwy oraz Polski. W grupie B są Hiszpanie, Chorwaci, Ukraińcy i Holendrzy. Do półfinałów awansują dwa najlepsze zespoły z każdej z grup.

Przed ostatnią kolejką grupową o awans do najlepszej czwórki wciąż walczą Biało-Czerwoni. Polacy po dwóch spotkaniach mają 3 punkty na koncie po zwycięstwie nad Rosją 3-2 i porażce z Portugalią 1-3.

Ostatnim rywalem grupowym Biało-Czerwonych będzie reprezentacja Łotwy. Gospodarze po dwóch porażkach nie mają już nawet matematycznych szans na awans do półfinału.

ŚRODA  – 11 WRZEŚNIA 2019

18:55 Mistrzostwa Europy U-19, Grupa A, Ryga, Łotwa: POLSKA – ŁOTWA
sport.tvp.pl

CZWARTEK – 12 WRZEŚNIA 2019

18:55 Mistrzostwa Europy U-19, Ryga, Łotwa – 1/2 finału: ??? – ???
TVP Sport HDsport.tvp.pl

SOBOTA – 14 WRZEŚNIA 2019

18:55 Mistrzostwa Europy U-19, Ryga, Łotwa – Finał: ??? – ???
sport.tvp.pl


About Piotr Dzierzgowski